Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kibhogy viszonyul a melegekhez...

Kibhogy viszonyul a melegekhez? Tudom hogy ez az oldal nem mérvadó egy statisztika felálításához, de érdelekel.

Figyelt kérdés

2020. okt. 22. 23:02
A kérdező szavazást indított:
Külön támogatnám a melegeket, vagy más lmbtq-t
Az ember az ember, semleges
Károsnak tartom a melegeket
79 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
19%
Evolucios zsakutca. Celtalan a letezesuk.
2020. okt. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
Az ostoba és korlátolt emberek az evolúció zsákutcái, nem a melegek.
2020. okt. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
#1 ha evolúciós zsákutcák akkor nem ártanak, hisz úgysem adjék át az általad zsákutcának hívott vérvonalat.
2020. okt. 23. 00:00
 4/26 anonim ***** válasza:
29%

Nincs meleg családomban vagy barátok és ismerősök között.


Ha emberek között kulturáltan öltözik és viselkedik és otthon hagyja a dolgát, addig nincs bajom velük. De ne reklámozzák magukat!

2020. okt. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

#4

És mi számít kultúrált öltözködésnek, vagy önreklámozásnak nálad?


Utcán foghatják egymás kezét, csókolózhatnak?


Mit nem vehetnek fel?

2020. okt. 23. 00:34
 6/26 anonim ***** válasza:
86%

Nem foglalkoztatnak, alapvetően semmi közünk nincs egymás szexuális irányultságához.

Azt mondani, hogy "evolúciós zsákutca" nagy hülyeség. Évmilliók óta fejlődünk, mindig is voltak köztünk homoszexuálisok és lesznek is. Remélem aki ilyet mond annak születik homoszexuális gyereke, akkor talán majd megérti.

2020. okt. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
4%
O, nincs itt az a válasz, amit adtam volna. Én nem a melegeket tartom károsnak, hanem a melegséget.
2020. okt. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%

Van egyébként funkciója a természetben, nem véletlenül van jelen az állatvilágban, de ebbe úgy érzem, felesleges lenne belefolyni itt.

Nem tudom, mit jelentene külön támogatni a melegeket. A megkülönböztetésük ellen vagyok alapvetően. Biszexként mondjuk valószínűleg az lenne a meglepő, ha nem így gondolnám.

2020. okt. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

#8 direkt három elkülöníthető váladzt adtam, a pozitív szimpátia, semlegesség, és unszimpátia megfelőjeként, bár lehet rosszul fogalmaztam.


Egyébként az állatvilágban nincs valós homoszexualitás, a hímek reszelni tartják egymást, kb az önkielégítés alternatívájaként.

2020. okt. 23. 02:29
 10/26 anonim ***** válasza:
21%

A normálisan viselkedő melegekkel nincs bajom. Ugyanúgy nem tehetnek róla, mint a szemünk színêről. Kêt ilyen párt is ismerek, nem kêzenfogva járkálnak, nem reklámozzák a melegségüket, normálisan beszélnek, olyanok, mint kêt haver.

A tangában ugráló 100 kilós, kisminkelt fajt pedig eltakarítanám a Föld színéről.

2020. okt. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!