Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kibhogy viszonyul a melegekhez...

Kibhogy viszonyul a melegekhez? Tudom hogy ez az oldal nem mérvadó egy statisztika felálításához, de érdelekel.

Figyelt kérdés

2020. okt. 22. 23:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
95%

Akkor én megjelölném a D választ: Nem szimpátia kérdése. Ha elfogadom, hogy ugyanolyan ember, mint én, az az elvárható működés, hogy ugyanolyan jogai legyenek, mint nekem. "Hisztike" van, ha nincsenek ugyanolyan jogai.


Az NEM semleges hozzáállás, hogy "semmi bajom a melegekkel, de" semmi olyat ne csináljanak, ami hetero pároknál teljesen elfogadott: ne fogják egymás kezét vagy csókolózzanak nyilvánosan, pláne ne házasodjanak, fogadhassanak gyereket örökbe stb.

2020. okt. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

#10 bár a nyílt utcán egyszál bőrtangában feszítős részt megértem, de a sminkel mi a probléma?

Mármint az a smink nem árt senkinek.

2020. okt. 23. 12:16
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Hetero nő vagyok.

Nem ez alapján ítélek megy egy embert, számomra a szexuális irányultság teljesen mindegy, ha amúgy rendes ember akkor kedvelem, ha nem az, akkor nem.

Engem az sem zavar, ha egy meleg pár kézen fogva sétál vagy ad egymásnak utcán egy szolidabb puszit. Egymás nyalása falása nemi hovatartozástól függetlenül zavar, azt se szeretem mikor hetero párok csinálják.

2020. okt. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

2 meleg barátom is van es sokkal jobban kijövök velük, mint más emberekkel. Rengeteg mindent meglehet velük -beszélni. Imádom, hogy pozitívabban látják a világot másoknál és az elfogadásukat. Imádom, hogy mindenkinek szeretnének segíteni.


Persze ez a vélemény nem releváns teljesen. Én mindig pozitívan állok a melegekhez, a kérdés itt az, hogy ők hogyan viselkednek velem!


Amúgy szerintem a melegek között is két típust különíthetünk meg:

1, "Van saját életem és köszönöm jól vagyok." Olyasmik, mint a fent említett barátaim. Nem hangoztatják, hogy szeretik egymást, de nem is szégyellik. Bátran vállalják, hogy melegek és szívesen leülnek egy másnézőpontú emberrel -beszélgetni.

2, Na ők a díszb*zik. Akik tangát vesznek fel és ja ennyi. Szerintem mindenki tudja mérlegelni, hogy milyen típusú emberrel találkozik. És az utobb említet egyedek miatt létezik a melegekkel szemben egy egyfajta undor.


Persze ez csak a saját véleményem. És remélem nem lett összevissza xd

2020. okt. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

#14 nem lett össze vissza, és valóban van egy ilyen díszköcshög csoport.

Engem nem zavar a homoszexualitás, még a kirívó ruhák sem (magassarku, cicanaci stb), de ha feltűnően hiányos, közterületen egy meleg, vagy nem meleg öltözéke, az számomra egy provokatív köcshög.

2020. okt. 23. 18:43
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajom velük, az exhibicionista drag queenek ugyanúgy nem zavarnak, ahogy a csendes, magukat nem reklámozó típusok sem. Örülnék, ha nyugodtan járhatnának ők is kézen fogva az utcán anélkül, hogy bárki is megverné őket. A házasságukat és az örökbefogadást is támogatom.
2020. okt. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
85%
Nekem semmi bajom a heterókkal amíg nem látom őket kézen fogva az utcán. Nem akarok heteró párokat látni csókolózni a Tv-ben, kihányom a belem tőlük.🤢🤮 A szexjelenetekről már ne is beszéljük, nem baj ha heterók de minek kell reklámozni? De nekem amúgy semmi bajom nincs velük, mint mondtam.🤡
2020. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

#17 valahogy a trónokharcában senkit nem zavart a homerszex, és a meleg karakterek.

Csak nem azért mert nem eröltetetten szerepelt?


Hmmm... hmmmmm..... HMMMMMMMMM....



Édekes ha a történet szerves része senkit nem izgat, senki nem fújól még a meleg szexjelenetektől sem.

2020. okt. 23. 21:51
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer olvastam egy olyan elmélet, hogy ez nem egy evolúciós "hiba", hanem a természet "védekezése", a túlnépesedés ellen.

Egyébként volt több meleg haverom is, leszbikusok is, engem nem zavar, mindenki ahhoz vonzódik, amihez akar. Régen homofób voltam, de aztán lettek olyan közeli meleg haverjaim, akik miatt elfogadó lettem. Minenkinek a magánügye, hogy kivel, mivel és hogy bújik ágyba, ha az nem törvénybeütköző.

2020. nov. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nem tartom valószínűnek a túlnépesedéses teóriát, elég ritka a üz állatvilágban a valódi homoszexualitás.
2020. nov. 1. 03:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!