Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kibhogy viszonyul a melegekhez...

Kibhogy viszonyul a melegekhez? Tudom hogy ez az oldal nem mérvadó egy statisztika felálításához, de érdelekel.

Figyelt kérdés

2020. okt. 22. 23:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan kéne viszonyulni hozzájuk? Emberek? Emberek. Tehát ugyanannyi tisztelet már nekik, mint mindenki másnak. És innentől kezdve nincs is miről beszélnünk.
2020. nov. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
#21 van miről beszélnünk, mert mindenki máshogy viszonyúl a melegekhez
2020. nov. 1. 17:43
 23/26 anonim ***** válasza:
95%
Én meg úgy tudtam, hogy a természet (nem kizárólag az emberi fajról beszélek) arra szánta őket, hogy a vér szerinti szüleiktől valamilyen oknál fogva elválasztott fiatal egyedeket magukhoz vegyék és felneveljék, és ha tényleg így van, ironikus, hogy ma azon megy a vita, hogy örökbe fogadhassanak-e. :D
2020. nov. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó gondolkodása nagyon érdekes, engem Teljes mértékben meggyőzött :)
2020. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

#23

Szerintem is nyugodtan örökbefogadhatnának a melegek, de te milyen örökbefogadó meleg állatokról beszélsz?

Hol hallottál ekkora baromságot?

2020. nov. 2. 19:59
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
2020. nov. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!