Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék visszaszólni a...

Hogyan tudnék visszaszólni a lekezelő meg a gúnyosan viccesnek álcázott szurkálódóknak?

Figyelt kérdés
Az élet minden területén találkozunk ilyenekkel és ha ez megtörténik akkor általába lefagyok,vagy nagyon durván szólok vissza. Az apám is ilyen volt ezért valamennyire megszoktam,hogy nem szabad neki visszaszólni gyerekként. Azóta felnőtt lettem és tudom,hogy ezt nem kell eltűrni. Az a baj a kollégáimat nem küldhetem el az anyukájába,mert muszály együtt dolgoznunk sajnos.
2020. okt. 25. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ezt gyakorolni kell, elképzeled hogy mondanak neked valami ilyet, és kitalálsz valami frappáns választ, amit vicces is, de vissza is szúrsz vele. De egyébként nem muszáj lesüllyedned a lekezelő emberek szintjére, elég ha vicces vagy, nem a te problémád, hogy ő lekezelő akár lenni, neki van belül valami gondja magával.
2020. okt. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Üvegtábla effekt! Nemes egyszerűséggel nem veszel tudomást a vergődésről, - át nézel rajta, mint ha jelen sem lenne. Aztán amikor a "sérelmének" adNA hangot neked, közlöd vele, hogy összetéveszt valakivel, - mert te nem az az ember vagy, akivel ezt a stílust megütheti. Nemes egyszerűséggel hülyére kell venni.
2020. okt. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kontrázz rá.
2020. okt. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is hasonló problémám van. Sokszor szembesülök azzal, hogy álságosan, "jószándékba csomagolva" adja elő az ocsmány, életembe való belepofátlankodást. Szép dobozkába van csomagolva a lelki méreg és visszaszólás esetén lehet mondani: "nahááát a maximális jóindulat meg a szeretet sértő, ezen nem sértődhetsz meeeg" stb.
2020. okt. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
A Dokik Dr. Cox-át figyeld, ebben profi.
2020. okt. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Talalni kell egy olyan hasznos eldoglaltsagot ami miatt nem ersz ra veluk talalkozni.
2020. okt. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem reagalsz azzal szúrsz vissza alegjobbna.
2020. okt. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!