Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lusta ember lehet pénzügyileg...

Lusta ember lehet pénzügyileg sikeres?

Figyelt kérdés

2020. okt. 26. 09:41
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Kisebb az esélye mindenképp.
2020. okt. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
70%
Órabér... :D :D :D
2020. okt. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
#12: Most miért? Idő alapú a tarifa alapvetően :D
2020. okt. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Csak az két óra (jó esetben) mire lebeszéljük és elvisz a lakására. Egy csomóan csak chat alapú szexre vágynak. Az ilyet nem tudom, hogy lehet kiszűrni ha nem a rosszlányokon hirdeted magad.
2020. okt. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Csak például sokat olvastam itt, állítólagos programozóktól, hogy ilyen napi 4-6 órát dolgoznak, vállalkozóként és minimum nettó 600,000 forintot keresnek és hogy Ők ennél többet nem akarnak dolgozni...


Oké, ez az összeg sem olyan eszméletlen magas, de abszolút anyagi biztonságban él, aki havi szinten ennyit keres...


És én náluk kicsit úgy éreztem, mintha nem szeretnének sokat dolgozni, maximum nagyon som plusz pénzért...

Persze szellemileg biztos kimerítő, meg sokat kellett hozzá tanulni.


Nem arra gondolok, hogy én teljesen naplopó lennék.


Csak vannak olyan vállalkozások is, melyekhez extrém tudatosnak kell lenni, folyamatosan mindfélének utána járni és akár évekig ilyen napi 12 órában dolgozni, aminek én talán a felét ha bírnám...


Ha vannak nagyon jó ötleteim, akkor azokból csak akkor lehetek gazdag, ha magam valósítom meg?

Mert sokaktól ezt hallom...


Nem lehetek valamihez csak ötletgazda?

2020. okt. 26. 14:51
 16/28 anonim ***** válasza:

Ja, hogy csak házhoz mész? Az más, de akkor meg nyilván fizeti a taxit a kuncsaft. Vagy tényleg valamit nagyon rosszul csináltál


De akárhogy is nézem, napi nettó 2 óra kuncsafttal + 6 óra szervezés/utazás és megvan a havi 600k alsó hangon. Tényleg iszonyat megterhelő

2020. okt. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező,


persze, 4 órát dolgozik, a többit sunnyogja, ha tudnák, hogy a munkaidő felében nem dolgozik, nem lenne kánaán. (Feltételezve, hogy 8 órás szerződése van)


És persze, lehetsz ötletgazda, csak valami olyat találj ki, ami ötlet szinten is ér pénzt.

Ez az ami nem szokott menni.

2020. okt. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, milyen szinten lusta, és mire lusta. Bill Gatesnek tulajdonítják azt az idézetet: "Mindig egy lusta embert választok ki egy nehéz munkára. Mert ő talál egy könnyű utat az elvégzésére."... tehát ha vki a lustaságát katalizátornak használja arra, hogy könnyebb utat találjon, akkor tud sikeres lenni. Akkor is, ha talál olyan foglalkozást, amivel tud pénzt keresni, és nem túl lusta ahhoz, hogy rendesen dolgozzon abban az adott munkakörben (pl. a prostis példa, seftelők, póker stb.). Szóval ha bizonyos dolgokra lusta, de bizonyos dolgokra nem. Pl. azért prostiként is fel kell építeni egy ügyfélkört, kell vezetni azt, hogy ki, mikor, milyen aktusra, hányra jön, esetleg könyvelni.


De az, aki kb. otthon fekszik egész nap, az nem lesz sikeres soha.

2020. okt. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Nem csináltam semmit se rosszul, nagyon sokan panaszkodnak rosszlányokon, hogy még csak egy telefon csörrenés se volt. Én ehhez képest 60-80 ezret kerestem naponta, úgy hogy egésznap dolgoztam és enni se volt időm.


A programozósdit felejtsd el, az nagyon nem a lustáknak való, én évekig tanultam mire eltudtam érni vele valamit. Persze az elejétől kezdve dolgoztam benne, de nem kerestem vele túl sokat csak nettó 200 ezret. Szerintem a világ legunalmasabb munkája.

2020. okt. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
De a 60-80 is a nagyon maxos eset. Szét dolgozva magad, alvás nélkül, havi 400 ezret lehet megkeresni prostiként ha fiatal diáklány vagy. Ha idősebb ennél rosszabb a helyzet, sokkal. Nem éri meg, csak ha nem vagy hajlandó tanulni.
2020. okt. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!