Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy ne legyek “jó kislány”?...

Hogy ne legyek “jó kislány”? Jó kislány=unalmas, gáz, szánalmas?

Figyelt kérdés

MINDIG, mindenkitol eztkapom meg, a szó inkabb pejorativ ertelmeben, tehat nem mint pozitivum.

Peldaul, hogy en biztos meg szuz vagyok, nekem biztos nem volt meg baratom, (26 eves vagyok), konyvtarba jarni szeretek biztos, biztos nem csinaltam meg semmi orult dolgot es a tobbi.

Miert?

Mert kedves es molyosgos vagyok mindenkivel? Mert nem vagyok b•nko?

Mert meghallgatok mindenkit? Ez miert baj? Ettol miert vagyok “rossz”? Meg unalmas szendeszuz?


2020. okt. 26. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Én csináltam sok "őrült dolgot" még sem érzem tőle többnek magam tőled, vagy akárkinél. :D
2020. okt. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy vagy az, nem találkoztál még a megfelelő emberrel.
2020. okt. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
68%

Aki ezt hosui az bekaphatja!


Így vagy jó ahogy vagy, az a normális. És biztos lesz valaki aki értekeli. azt kell majd neked is értékelni. A többi assholeeee

2020. okt. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Mert szerintük mikor vagy rosszkislány? Ha minden héten mással flörtölsz vagy jössz össze? Vagy ha minden buliban te nyakalod a legtöbb piát? Valószínűleg azért tartanak unalmasnak, mert rólad nem lehet szaftos pletykákat terjeszteni. Egyszerűen nincs rajtad más fogásuk. Nekem is van ilyen ismerősöm. Mindenkivel jóba van, orvosira jár, szép, kis szende, pasizni se látjuk sokszor, inni is csak ritkán iszik. Poénból már mondtuk, hogy otthon meg biztos egy domina , aztán pincében veri a fiúkat.

Amúgy meg ne érdekeljen mások mit gondolnak, ne nekik akarj megfeleni.

2020. okt. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Ha jobban ismernélek lehet en se néznék ki ilyeneket belőled, de ha azt mondanám rád, hogy jó kislány vagy az csak pozitív lenne szerintem. Eléggé szimpi az amit így írtál magadról és ez szerintem jó :)

Ne akard bizonygatni azt, hogy te rossz vagy, mert szerintem lenyűgöző személyiséged lehet. :)

2020. okt. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Az emberek alapjáraton a negatívat, kritizálnivalót keresik a másikban. Ha most tegyük fel, megfelelnél a környezeted által elvárt "rosszkislány" jellemnek, akkor se lennél több a szemükben, hanem akkor keresnének valami más kifogásolnivalót rajtad. Ez egy ördögi kör, sosincs vége. Teperünk mint a hülyék, hogy itt-ott-amott jobbak legyünk, de valójában sosem fog eljönni az a hőn áhított pillanat, hogy a körülöttünk levők egyöntetűleg elismerjenek bennünket. Mindig lesz valaki, aki valami kritizálnivalót/fogást keres rajtad.
2020. okt. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Te tényleg olyan emberek véleményére akarsz adni, akik szerint unalmas, ha kedves vagy meg nem vagy balhés? Miért roppansz össze emiatt? Miért akarsz ezeknek a pasasoknak tetszeni, miért akarsz megváltozni?


Csak a kedvesség nem tesz téged unalmassá a legtöbb férfi szemében. Ha meg te magad unalmasnak érzed magad, akkor érdemes megnézni, hohy milyen hobbijaid, élményeid vannak... mert azt speciel el tudom képzelni, hogy unalmasnak tartanak vkit, aki mondjuk (most ne a covidos időszakot nézzük :D) heteking mást sem csinál munkán kívül, csak tévét néz meg netezik.

2020. okt. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Miért akarnál más lenni? Úgy vagy jó, ahogy. Ha majd jön valaki az életedben olyannak fog szeretni, amilyen vagy.
2020. okt. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

Mindenkinek igaza van itt.

Akik azt mondják személyesen csak egy rakás idióta lehet.

Maradj csak ilyen jó. :3

Legalább a ferjed is tisztában lesz vele es könnyebben megtud bízni benned mint egy rossz lányba.

2020. okt. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tűsarkù, bőrszoknya,vörös rùzs...
2020. okt. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!