Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen pszihiáter...

Szerintetek milyen pszihiáter az olyan aki felajánl egy gyógyszert amit ha nem fogadsz el és erre fel azt mondja ha agresszív lesz akkor rendőrt kell hívni???

Figyelt kérdés
Milyen orvos az ilyen aki fejalánl valami gyóygszert hogy fogadd el elmész anyuddal pszihiáterhez elmondod a gondodt a bajt erre fel te nem fogadod el és ő azt mondja ha agresszív lenne rendőrt kel hívni??? Milyen ember az ilyen???
2020. okt. 27. 10:20
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tagadhatod, hogy komoly problémáid vannak. Elképedve olvasom a hozzászólásaidat, egy értelmes mondatot nem tudtál eddig megfogalmazni.
2020. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 A kérdező kommentje:
hát amin kersztül mentem legnagyobb elenségemnek nem kívánom majd neked is lenne ha áttélted volna amit én !!!
2020. okt. 27. 19:04
 33/59 anonim ***** válasza:
100%
Én egy elég bunkó pszichiáterhez járok.Sokan panaszkodnak rá a stílusa miatt,de még ő se fenyegetett meg senkit,hogy rendőrt hív. Valószínűleg fenyegető volt a viselkedésed csak te nem látod be,az írásod is erről árulkodik.Ne sértődj meg ezen, nem bántani akarlak, csak azt szeretném hogy rendesen lásd a dolgokat,és ne haragudj ennyire az orvosodra. A pszichiáter orvos tehát gyógyszerrel dolgozik,de ha te erre nemet mondasz,akkor annyi nem tud neked segíteni.Nem akar neked ártani nem azért ad injekciót,hogy ártson neked.
2020. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 A kérdező kommentje:
hát erre nem vennék mérhget ugyanis emlékszem mikor elfogadtam szarabbul voltam mint előtte erre mit mondasz ?
2020. okt. 27. 19:25
 35/59 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván szarul voltál tőle..

Megsúgom, hogy aki magasvérnyomásra elkezd gyógyszert szedni, jó eséllyel az is szarul lesz az elején. Erre mit mondasz?


Látható, hogy komoly problémáid vannak, sőt, igen erőteljesen hangoztatod is. Fogadd el a gyógyszert, mielőtt befektetnek a pszichiátriára (megjegyzem, jogosan), mert még így is átjön, hogy agresszív a viselkedésed.


Egyébként itt írta is valaki, hogy egy idő után már nem voltak olyan durvák a mellékhatások. Csak ezt persze figyelmenkívül hagytad...

2020. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 A kérdező kommentje:
hát persze mert hozzászokott én nem fogado el és elment mindentől a kedvem élettől is edzéstől erre mit mondasz nem kel semmilyen te meg ne okoskodj !!!
2020. okt. 27. 20:47
 37/59 anonim ***** válasza:

Igazad van. Beteg emberrel nem fogok vitatkozni.


De remélem beutalnak, a saját és a hozzátartozóid érdekében.

2020. okt. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 A kérdező kommentje:
azér vaGYOK agresszív mert amin keresztül mentem életem legnagyobb ellenségének se kívánnám majd ha neked is apád kést tett volna a nayakadhoz amikor alszol =plusz pokolban lettél volna és olyan leki sokkok értek volna amik engemet majd megnéztem volna a képedet kedves válaszoló!!!
2020. okt. 27. 20:51
 39/59 A kérdező kommentje:
[link] tessék így szok álni a szám így szokom tartani tudo milyen fájdalmaim vanak legszívesebben ilyenkor be is mennék klinikára !!!
2020. okt. 27. 20:53
 40/59 anonim ***** válasza:

Ha valaki agresszív, arra tényleg rendőrt kell hívni, akár normális, akár nem. Nem értem, ezen miért kell felháborodni. Te mit csinálnál, ha valaki agresszív lenne a környezetedben, akit nem lehet megfékezni? Nyilván rendőrt hívnál. Ez egy általános jótanács.

normális dolog ilyenkor rendőrt hívni.

hogy agresszív leszel-e vagy sem: ez rajtad múlik! tehát ha nem leszel agresszív, nem hívnak rád rendőrt.


A gyógyszereket nem magad miatt kell szedned, hanem a környezeted miatt. Nyilván romboló hatásod van a környezetedre. Azért kell szedni a gyógyszert, ami téged lenyugtat, hogy az ő terheiket enyhítsék.

2020. nov. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!