Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A tetoválásos emberek miért...

A tetoválásos emberek miért magabiztosabbak?

Figyelt kérdés

Nem láttam még nem magabiztos tetkós férfit vagy nőt.


Olyan, mintha a tetoválás tenné őket magabiztossá. Szerintem egy tetoválás megváltoztatja az ember jellemét, és az ember keményebbnek érzi magát tőle, de fogalmam sincs miért.



#magabiztosság #tetoválás #elsőkérdésem
2020. okt. 28. 18:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez fordítva történik. Egy magabiztos ember nem akar elrejtőzni feltétlenül és láthatatlan lenni. Nem zavarja, ha észreveszik, megnézik, mert van rajta valami, nem rest a külsejével is kifejezni magát.


Nekem nincs tetoválásom, de szeretek erősebben sminkelni, régebben pedig színes hajam volt. Nem változtam, a jellemem ugyanolyan volt. Egyszerűen csak nekem "ráfért a képemre" felvállalni egy ilyen kinézetet és magasról leszartam, hogy más erről mit gondol. Jól éreztem magam előtte, közben és utána is a bőrömben, ez pedig elég volt ahhoz, hogy akármilyen stílust válasszak magamnak és tudjam is viselni.


Protip: ez a beképzeltezés meg prolizás is lepereg az ilyen emberekről. Csak magatokat égetitek vele. A magamfajtáknak ráadásul kifejezetten szórakoztató, ahogy a sok tuksi megbámul meg teóriákat gyárt arról, hogy milyen lelki gondjaim vannak, amik természetesen azonnal megszűnnek, ha visszafestem a fejem olyanra, amilyen az övék, ugye.

2020. okt. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Tetováltként olvasni ezeket a válaszokat 2020-ban kifejezetten vicces.
2020. okt. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12:

Miért pont 2020-ban? Ha tetovált vagy, bizony utánanézhettél, valójában nem az van, hogy a történelem során egyre elfogadottabb, hanem hullámzik, anno nagyszüleim idején például elfogadottabb volt, min szüleim fiatal korában.

2020. okt. 29. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem aki tetováltatni megy, az már egy határozott döntést hozott, ami szinte visszafordíthatatlan. Ha olyan a minta, amely fontos jelentéssel bír, akkor nyilván büszkén viseli az illető. Úgy gondolom, a magabiztosság nem ebből adódik, hanem az alaptermészetből. Persze vannak olyanok is, akik divat miatt varratnak, ezáltal azt hiszik, menőbbek lesznek a társadalom szemében.

Nekem is van több tetoválásom is. Nagyon jó érzés, hogy rajtam vannak, imádom őket, de az alapvető természetemet nem változtatták meg. Annyi történt, hogy mindig büszkeséggel tölt el, ha rövid ujjú felsőt viselek. Ez is egy sikerélmény tud lenni, hogy kibírtad ezt a fájdalmat.

2020. nov. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Én pl. most tervezek tetováltatni, mivel zavaró helyen zavaró hegeim lettek pár éve. Előtte volt önbizalmam, a hegek miatt viszont visszahúzódóbb lettem - és szerintem ezen egy tetoválás sokat javíthat
2021. márc. 11. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Amikor ismerkedtem, a tetkók úgy taszítottak, hogy eleve kizártam, akin látható helyen ilyen volt. Betegségnek látom azt a lila színt a bőrön, undorodom tőle.
2021. márc. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!