Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy a 21 éves...

Mit csináljak, hogy a 21 éves lányom ne rajongjon a homoszexuális szerelemért és ne írjon ilyen témában történeteket és füzeteket?

Figyelt kérdés

Nem leszbikus, ezt leszögezte, és nem is lenne bajom, ha az lenne. Csak könyörgök, legalább fiú-fiú párosokat, akik kitalált karakterek, ne imádjon! Van valami kínai írónő, akinek van kettő vagy három története. Oda-vissza van értük. Azt mondja, az mellékes, hogy mindketten fiúk, a lényeg az, hogy az írónő hogyan írja és bontja ki a történetet, halad a szereplők reálisan kinéző kapcsolatával, és ez mennyire szép. Ha ennyire szereti a romantikát, miért nem talál végre magának egy fiút vagy egy lányt?


Vett egy két ujj vastag füzetet, aminek a negyedét már teleírta. Úgynevezett "fanfiction" ötletekkel. Amikor benyitok hozzá egy kérdésért, mindig a gépe előtt ül és gépel vagy ír. Egyszer már kidobtam a füzetét, hogy kezdjen el a valóvilágban élni, de lement a szemeteshez és kihalászta. Ragaszkodik ehhez. Szerintem mindegyik fiú, férfi furcsán nézne rá, ha megtudnák a hobbiját. Tény, saját történet ötletei is vannak, amik nem egyneműek szerelme és nem is attól az írótól van, de de a nagyrészük az.


Nem akarom, hogy egyedül, vénkisasszonyként végezze. Ezek mellett kreatív gyermek, rajzolt, festett, plüssöket varrt... de amióta beleszerelmesedett az írónő történeteibe és csak azokat olvassa és azokról ír, egyiket sem látom, hogy csinálná. Nem akarom, hogy ennyire eltávolodjon a való világtól.


Ezen kívül nincs vele probléma, segít az itthoni tennivalókban, tanulmányokkal sincsen gond, de ez az egy dolog teljesen kiakaszt, hogy így megy el mellette az élet.


2020. nov. 4. 14:57
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
93%

21 éves vagyok, és már egy ideje írok ilyeneket. (Páromnak is mutattam, neki tetszett) Mi a baj vele?


Az írás - témától függetlenül - rengeteg jótékony hatással rendelkezik, fejleszti a képességeit.


A szerelem meg szerelem. Nem lesz más, mert valakinek történetesen ugyanaz van a lába között, mint a kedvesének.

2020. nov. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Azért szerintem az elég durva, hogy a szabadideje végig ezekkel van kitöltve. Megkérdeztem tőle, mivel is tölti. Összességében: a háromból az egyik történetet olvassa, ha nem olvas, akkor az egyik azzal kapcsolatos képregényt olvassa angolul, ha nem képregényt olvas, akkor magának magyarra fordítja, ha nem magyarra fordítja, akkor mások fan történetét olvassa, ha nem másokét olvassa, akkor a füzetébe ír vagy a gépén a saját fan történetét. Ennyi. Semmi mással nem tölti szívesen az idejét. Hogyan tudom kimozdítani ebből?
2020. nov. 4. 15:03
 3/40 anonim ***** válasza:
96%
A yaoi egy elég népszerű dolog...
2020. nov. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom szereti az animéket is :D Egyébként mikor középiskolás voltam én is ezt csináltam, imádtam a shounen ai mangákat és történeteket, nem csak olvasni, de írni is. Nem hiszem, hogy ettől most ferde hajlamú lennék vagy meleg egyszerűen csak érdekesnek, aranyosnak találtam a dolgot. Egyébként ez a műfaj már jóval elterjedtebb, mint ön gondolná szóval nem a lánya az egyedüli. Amíg ez nem lép át egy bizonyos határt nincs vele semmi gond, ne foglalkozzon ezzel, nem fogja vénasszonyként végezni :)
2020. nov. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
95%

Talált egy hobbit. Ilyenkor mindenki hajlamos bepörögni és csak arra fókuszálni, legyen az bármi.


Majd visszatér a többi hobbihoz is. Nekem is folyton hullámzó, hogy mikor mire jön meg az ihlet/kedv.


Hagyd már, hadd csináljon amit szeretne, nem árt senkinek.

2020. nov. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
90%

Hű ha maga tudná mennyi ilyen lány van aki szereti a yaoit (engem is beleértve) nagyon megdöbbenne :D Főleg mostanában, iszonyat elterjedtek. Pár éve létrejött egy wattpad nevű alkalmazás ahova tömegével írhat bárki ilyet, szóval ez is dobott rajta még egyet. Nincs semmi gond a lányával.

19/L

2020. nov. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
94%

Én 15 éves korom körül konkrétan a "sorozatgyilkosokért" voltam oda. (Creepypasta - különösen Jeff the killer/Jeff, a gyilkos volt a kedvencem)


Ennek ellenére minden hasonló, valós esemény (nem feltétlenül gyilkosság, hanem "csak" kísérlet, baleset, ilyesmi) elborzaszt, és természetesen eszem ágában se lenne ilyesmit elkövetni.


Ehhez képest a yaoi-szerelem semmiség. Amúgy nagyon sok lányra jellemző.

2020. nov. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
89%
Semmit.
2020. nov. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
89%
Mar multkor is leirtuk egy csomoan, hogy ez teljesen normalis. Az, hogy mi a normalis egyebkent is egy relativ fogalom. A szulok szemeben ez nem normalis (sokan vannak igy), viszont azok szemeben teljesen normalis, akik ilyen korokben mozognak. Az en szuleim sem akartak elfogadni a furcsa dolgaimat, a rajongasomat a japan kulturaert, az animekert, a cosplay-ert, a gasztronomiajukert, szoval erted. En is szeretem az ilyen torteneteket, akar szaftosabb kivitelben is, nekem ez a bunos kis elvezetem. De en minden mas irast is szivesen olvasok, szamomra erdekes temakban es ettol meg nem izgulok ra ugymond es nem ferdul el a vilagkepem. A lany almodozo tipus, akarcsak sokan masok. A fuzetkidobassal az en anyam is megprobalkozott, teljesen ossze is tort vele, ugyanis rengeteg munkam volt a rajzaimban, komplett sajat karaktereket rajzoltam le es irtam korbe, szemelyiseget adtam nekik, tehat szo szerint a szuletesi datumtol a gyerekkoron at a jelenlegi jellemeig MINDENT megalkottam. Az anyam pedig ezt dobta a kukaba, mert szamara ez ertelmetlen volt es csak egy rendezetlen fuzet es dosszie. Ha piszkalod, kidobod a cuccait, elkezdi szegyellni azt, aki. Ezzel romba lehet donteni egy fiatalt. Emellett majd a kapcsolatotok is megromlik.
2020. nov. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
95%

Hogy mit csinálj?

Mondjuk kezdésnek viselkedj szülőként, és ne ellenségként!

Aztán viselkedj felnőttként! Egy 5 évesnek is primitív és vérciki dolog a dolgait kidobálni, egy felnőttét meg pláne.

2020. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!