Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a házunk...

Miért van az, hogy a házunk előtt délután munkából hazasétáló nő MINDIG telefonál? Ez a nőknél valami szertartás?

Figyelt kérdés

Gőzöm sincs hol dolgozik, de a több száz méteres mellékutcából a kereszteződéshez érve minden délután azt látom, hogy folyamatosan dumál valakivel és nekem ne gyertek azzal, hogy a párjával vagy barátnőjével minden nap megbeszélik az aznapi dolgokat, mert egyrészt nincs az az isten, hogy pont akkor dumálják meg, amikor látom hazafele jövet másrészt ez nála egy állandó cselekvés és minden alkalommal telefonál. Gőzöm sincs kivel dumálhat és miről minden egyes nap, de olyan mintha valami szeánsz lenne óramű pontossággal. "Mit érdekel téged, foglalkozz magaddal" jellegű kommentek nem érdekelnek!!!

Köszi.



2020. nov. 5. 16:17
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
98%
nagyon egyszeru. nem akarja h veletlen megszolitsd. nem is telefonal 😂
2020. nov. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg a pasijával vagy barátnő, ki jön a munkából és azonnal fel akarja hívni. Van ilyen, attól hogy neked nincs életed.
2020. nov. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
90%
neked nincs életed? mint egy kibaxott térfigyelő kamera.
2020. nov. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem muterom szokta ezt csinálni és igen a család tagokkal beszél általában.
2020. nov. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
95%

Miért van az hogy te ezt MINDIG làtod?

Ne gyere azzal hogy véletlen làtod MINDIG...

Egyébként mi a franc közöd van hozzà?

2020. nov. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak úgy tesz mintha telefonálna, és pont ez volt vele a célja. Ő kifigyelt téged hogy mindig leskelődsz, ezért kitalálta ezt, hogy felkeltsd az érdeklődését és rákérdezz gyakorin.


Sakk matt! Ő győzött!

2020. nov. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért telefonál, mert észrevette, hogy mindig őt figyeled az ablakból és már fél a házatok előtt elmenni.
2020. nov. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Viszontkérdés: miért van az, hogy a kérdező folyton azt kukkolja, hogy mások mit csinálnak az utcán?


:-DDD

2020. nov. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
#13: áhhh, már megelőztél! :-DDD (18-as voltam)
2020. nov. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

"Miért van az, hogy te minden délután ülsz az ablak előtt, és azt figyeled, hogy mi történik az utcán?"


Munkanélküli vagyok és ráérek, de már csak pár napig mert felvettek egy helyre. Fogalmam sincs hogy fogok tudni átállni, hogy tanulni/dolgozni kell majd.


Amúgy meg akik szerint nem akar velem szóbaállni: azt se tudja, hogy figyelem, ablakból meg mégis, hogy tudnám leszólítani.

2020. nov. 5. 17:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!