Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a házunk...

Miért van az, hogy a házunk előtt délután munkából hazasétáló nő MINDIG telefonál? Ez a nőknél valami szertartás?

Figyelt kérdés

Gőzöm sincs hol dolgozik, de a több száz méteres mellékutcából a kereszteződéshez érve minden délután azt látom, hogy folyamatosan dumál valakivel és nekem ne gyertek azzal, hogy a párjával vagy barátnőjével minden nap megbeszélik az aznapi dolgokat, mert egyrészt nincs az az isten, hogy pont akkor dumálják meg, amikor látom hazafele jövet másrészt ez nála egy állandó cselekvés és minden alkalommal telefonál. Gőzöm sincs kivel dumálhat és miről minden egyes nap, de olyan mintha valami szeánsz lenne óramű pontossággal. "Mit érdekel téged, foglalkozz magaddal" jellegű kommentek nem érdekelnek!!!

Köszi.



2020. nov. 5. 16:17
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:
4%

A nők rosszul lennének ha nem locsoghtanának.Állandóan beszélnek,élőben is, telefonon is.

Idegesítő nagyon,és főleg az, hogy a beszédhibás, pösze, selypítős,és mindezt még nagy hangon, úgy hogy hallja az egész környezet.

A férfiak nem dumálnak ennyit, és nem ennyi ostobaságot,pletykát.

2020. nov. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
71%

Én is munkanélküli vagyok, de még azt sem tudom, hogy ki és mikor jár haza itt az utcában, nemhogy azt, hogy mit csinál hazasétálás közben.

Értelmesebb elfoglaltságok is léteznek, mint az ablakban ücsörögnni/ácsorogni és leskelődni mások után.

Imádkozz, hogy ne vegye észre, mert akár rendőrt is hívhat rád, mert megijeszted.

2020. nov. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
#31 mondjuk neked most sikerült egy csomó marhaságot összehordani, akkor ezt sokáig érlelted magadban?
2020. nov. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem sima atlagos kenyszerbeteg. Csak pialas helyett kenyszeresen telefonal. Es nyilvan nem csak akkor, hanem valoszinuleg napi 10-12 oraban ezt csinalja.
2021. márc. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
34. Doktor Anonim rendel.
2021. márc. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
13%

35:

Szamtalanszor vegighallgattam mar hosszas teljesen ertelmetlen beszelgeteseket. Multkor egy no arrol beszelt negyed orat valakivel, hogy: A masikat korabban nem tudta elerni. Majd miutan elkoszontek, a no felhivott egy masik embert, akivel reszletesen megbeszelte az elozo tokeletesen ertelmetlen telefonbeszelgetest. :)))))

Az ilyen viselkedes, az minimum sulyos kenyszerbetegseg.

2021. márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Baratnom minden delelott 1 ora alatt er be a munkahelyere. En akkora idozitem a kutyasetaltatast, es MINDEN nap beszelunk telefonon. Csak ilyenkor tudunk, maskor sem o sem en nem erunk ra. Nagyon joban vagyunk mar 15 eve. 3 eve 200 kmre koltozott. Igazan megerdemeljuk azt a napi 40 perc/1 ora beszelgetest.
2021. máj. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!