Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a házunk...

Miért van az, hogy a házunk előtt délután munkából hazasétáló nő MINDIG telefonál? Ez a nőknél valami szertartás?

Figyelt kérdés

Gőzöm sincs hol dolgozik, de a több száz méteres mellékutcából a kereszteződéshez érve minden délután azt látom, hogy folyamatosan dumál valakivel és nekem ne gyertek azzal, hogy a párjával vagy barátnőjével minden nap megbeszélik az aznapi dolgokat, mert egyrészt nincs az az isten, hogy pont akkor dumálják meg, amikor látom hazafele jövet másrészt ez nála egy állandó cselekvés és minden alkalommal telefonál. Gőzöm sincs kivel dumálhat és miről minden egyes nap, de olyan mintha valami szeánsz lenne óramű pontossággal. "Mit érdekel téged, foglalkozz magaddal" jellegű kommentek nem érdekelnek!!!

Köszi.



2020. nov. 5. 16:17
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

"azt se tudja, hogy figyelem"

hmm, miért vagy te ebben oly biztos?

2020. nov. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor hívom az anyámat mikor kilepek a melóból. Ha kell neki vmi intézem megveszem stb. Igen ezt csinálom minden nap. Külön elek.
2020. nov. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Baromi sok időd van más dolgával foglalkozni, lehet pont azt tárgyalja meg a barátnőjével, hogy egy creepy alak folyton bámulja amikor elcsattog a házatok előtt.
2020. nov. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Én is biztos telefont ragadnék, ha egy ablakból mindig figyelne valaki. Nagyon beteg. Szegény csaj, jó félhet 🤔
2020. nov. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor külföldön dolgoztam, úgy próbáltam túlélni a munkát, hogy amint vége volt a melónak hívtam a családot. Szerintem neki is van valakivel olyan szoros kapcsolata akitől távol él, hogy amint lehet beszélnek.
2020. nov. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a hazakisérő telefont használja, mert fél hogy ennyire kifigyeled...
2020. nov. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 Sunshinedoll ***** válasza:
90%
Egyrészt elég meredek, hogy egy nő napi szokását ennyire ismered, pláne, hogy ebből te egy egész embercsoportra rosszindulatú következtetéseket vonsz le, másrészt pedig nekem is volt olyan időszakom, hogy munka után első dolgom volt anyámatvagy a páromat felhívni és addig nyomtuk telefonon, míg haza nem sétáltam. Szóval vanazazisten.
2020. nov. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
52%
Aranyapám, férfiként a büdös életben nem fogod megérteni, miről tudnak annyit beszélni a nők. Nemegyszer megtörtént, hogy a feleségem egész délután a barátnőjével trécselt, aztán mikor elváltak, 5 perc múlva felhívta, mert valamit elfelejtett megbeszélni vele. :-)) Tény, hogy a nőknek sokkal fejlettebb a beszédközpontjuk, s szeretik ezt ki is használni.
2020. nov. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
61%

Lehet azért voltál munkanélküli, mert magad fejlesztése helyett másokat lesel, ami elég beteg dolog. Ha már más életében turkálunk...


Külföldön élek, napi szinten beszélgetek vagy a szüleimmel vagy a magyar barátaimmal, amikor egyedül vagyok és ráérek. Nem magadból kéne kiindulni, mert sokaknak vannak ismerőseik akikkel beszélni szeretnének és dolgaik, amikről érdemes beszélgetni.

2020. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
81%
Peldaul munkahelyen dolgozik, otthon fozni fog es amugy sem akarja a tobbiek elott??
2020. nov. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!