Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ebben a vírushelyzetben te...

Ebben a vírushelyzetben te mennél wellnessezni december végén?

Figyelt kérdés
2020. nov. 9. 11:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
89%

Évek óta nem sikerül eljutnom karácsonykor valamilyen kutyabarát szálláshelyre, mert elegem van a magányos karácsonyokból, de már júniusban le voltak foglalva ezek.

Idén talán sikerült volna, most viszont nem mennék, de nem is mehetnék, mert tiltott.

2020. nov. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2020. nov. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Elmennék, ha lehetne, de be nem tenném a lábam a wellness részlegbe. Elmennék kirándulni, várost nézni, bármilyen "magányos" programot csinálni, ami nem párás légtérben van összezárva egy csomó másik emberrel.

Ezt a szálloda korlátozást őszintén nem értem. Voltam többször is az elmúlt pár hónapban, több száz fős, dugig foglalt hotelben is. Nem is találkoztunk szinte emberekkel, csak reggelinél és vacsoránál. Ott is 2 méterre voltak téve az asztalok, nem lehetett közösen liftet használni, stb. Az egyetlen gyenge pont a svédasztal közös kanál fogdosása volt, de ez is könnyen orvosolható, egy menüs rendszerrel. Szóval ez nekem hatalmas kérdőjel, de elfogadom és nem. Miután zárniuk kell, nyilván már nem mennék sehova.

2020. nov. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
12%
Ha lehetne, mennék. Rengeteg felelőtlen embernek köszönhetjük, hogy ide jutottunk. Ha ők nem gondolkodtak, én miért gondolkozzak helyettük?
2020. nov. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
11%
Csak prostival, mert úgy már üzleti útnak minősül.
2020. nov. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, ne mondd le!

Én se mennék el, de mivel úgy néz ki, nem is lehet, jobban jársz, ha nem mondod le - mert a kötbért gondolom buknád, ha te mondod vissza. Ha a helyzet miatt, akkor meg esetleg kapsz lehetőséget átfoglalni jövőre.

2020. nov. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

#16

Nem bukja a kötbért, ha a szolgáltató nem tud szolgáltatni vis maior helyzet miatt (bezárások).

Az viszont jó ötlet, hogy átfoglaltathatna, ... de ki tudja mi lesz jövőre?

2020. nov. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Már ha lesz jövőre még hova menni, nem csődöl be a hotel. Még nem mondanám le, mert a korlátozás csak 30 napig tart. Ha meghosszabbítják, akkor a helyzet vis maior, vissza kell kapnia a foglalót.
2020. nov. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
61%
17, egyről beszélünk. :) Ha MOST ő mondja le, az még nem vis maior, bukná, ha olyanok a feltételek. Ha nem mondja le, akkor jön a vis maior.
2020. nov. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
70%
Ha lesz rá lehetőség, megyünk. Karácsony előttre szól a foglalásunk. Alapból is mindig télen megyünk szállodába, mert alig vannak általában. Ha nem lehet menni, akkor abban bízom, hogy esetleg át lehet majd foglalni máskorra, remélem, hogy a Bambara túléli ezt az időszakot.
2020. nov. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!