Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ebben a vírushelyzetben te...

Ebben a vírushelyzetben te mennél wellnessezni december végén?

Figyelt kérdés
2020. nov. 9. 11:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék. Szerintem ki lehet bírni, ha most a helyzet úgy hozta, hogy nem lehet menni.
2020. nov. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem mennék, vagy ahogy más írta, csak szállásnak használnám, és elmennék a környéken kirándulni nap közben. Mar ha akkor ez engedélyezve lesz.
2020. nov. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
54%
Még ha járnék is wellnessezni, télen vírustól függetlenül eszembe sem jutna.
2020. nov. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Wellness alatt nem azt értettem, hogy szauna meg pancsizás, inkább mi is ilyen mászkálósak vagyunk, pihenés kajálás. Persze, túléljük, ha idén elmarad, csak ez már hagyomány nálunk :D
2020. nov. 9. 15:53
 25/26 anonim ***** válasza:
Pont mostanában gondolkodtam, hogy egyedül végre elmennék karácsonykor valami szállodába, hogy ne kelljen otthon lennem... Simán elmentem volna, most eléggé fáj, hogy nem tehetem meg.
2020. nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Nekünk is, ilyenkor szabadulunk el kettesben a férjemmel...Hagyomány, de hát ez van... Rontana amúgy is az élményen ez a maszkos világ.
2020. nov. 9. 22:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!