Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy 1-10-es skálán, mennyire...

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Egy 1-10-es skálán, mennyire van szánalmas élete annak, aki most annak örül, hogy a fiatalok nem tudnak "bulikázni"?

Figyelt kérdés
Sokszor találkozok ezzel a válasszal, hogy: "mennyire jó, végre nem tudnak bulizni a fiatalok..." És ezzel ők mivel lesznek bentebb? Komolyan tudni akarom, hogy mit éreznek ezek az emberek. És azt, hogy mivel kanolták el azt a lehetőséget, hogy ők is bulizhassanak velünk... :(
2020. nov. 9. 22:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Engem csak az idegesít fel, hogy este vettem meg mindig az aznapi vacsim és a másnapi reggelim is. Most meg 8-kor még bőven úton leszek haza... -.-

A kérdésre válasz: szánalmasok. Engem is zavar, amikor kukát rúgnak le az utcánkban, ajtót törnek be a részegek, nőket zaklatnak (volt már itt segítségért kiáltás, érdekes, akkor egy rendőr se jött se semmi, ki se hivták, de ha valaki hangosan zenét hallgat már megy a feljelenteleeeeek teeeeeee üvöltözés válaszként)... de azért már elmennék végre én is istenesen betintázni. Remélem a sok felgyülemlett agresszió kitör majd az emberekből, és akkor majd jöhet a TEK :D

2020. nov. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Fiatal vagyok, szeretek-szoktam bulizni, fesztiválozni.

De részben egyet tudok érteni a normálisan megfogalmazott véleménynek, még ha van benne egy kis "boomer" káröröm.


Inkább azt tartom szánalmasnak amikor a tizenévesek akarják kioktatni az 10-20 évvel idősebbeket miért JÁR nekik ebben a helyzetben a bulika :D

2020. nov. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!