Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez nagy bunkóság volt részemről?

Ez nagy bunkóság volt részemről?

Figyelt kérdés

Ma volt nálunk egy szakmunkás és én mint 21 éves “férfi”, bezárkóztam a szobámba, mivel azt a területet semmilyen munka nem érintette.


Viszont anyukám elárulta, hogy itthon van a fia és erre a szakmunkás beszólt nekem, hogy egy ekkora fiú miért nem segít.


Mivel eredetileg nem is lettem volna éppen otthon és a munkás előtte felmérte a terepet, azt gondolom hogy egyedül is meg kéne tudnia oldani a dolgokat.


Amikor rám szólt, hogy miért nem segítek, akkor megkérdeztem hogy akkor osztozunk e a fizetségen.


Erre megkaptam, hogy milyen tiszteletlen vagyok és most anyám is rám haragszik, hogy lejárattam.


Pedig szerintem a munkásnak kéne tudnia egyedül elvégezni a munkáját, ha Ő kapja érte a fizetést.


2020. nov. 10. 18:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
nem volt bunkóság és attól még nem kért volna kevesebbet ha te ott segítesz.. hú ilyenben nekem is volt részem még én éreztem magam szarul hogy semmit nem csinálok, de ezért lett hívva
2020. nov. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt az.

Érezze magát bunkónak az, aki az volt. Mi köze a munkásnak ahhoz, hogy te mit csinálsz? Ő kapja a fizetséget, övé a munka is.

2020. nov. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
20%

Idős vagyok. Nem szoktam a mester fölött állni, mint egy ellenőr, de nem zárkózom a szobába. Megkérdezem kér-e kávét, vagy más folyadékot, hiszen szomjas lehet. Igaz, azt még nem kérdeztem egyiktől sem, hogy segítsek-e, mert láttam, hogy folyamatosan, erőlködés nélkül megy a munka. Ezt akkor is látja az ember, ha nem áll fölötte.

Válaszolva: tapintatlan voltál.

2020. nov. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
18%
De miért zárkóztál a szobádba, "munkásundorod" van, vagy mi?
2020. nov. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Egyébként szociális fóbiám van, de anyám nem tartja ezt egy valós, létező dolognak...
2020. nov. 10. 18:58
 6/22 anonim ***** válasza:
27%
Kezelteted magad? Mi az eredmény? Javul?
2020. nov. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
Jó sokan vagyunk szociális fóbiások. Üdv a klubban!
2020. nov. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt az.
2020. nov. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze nincs a munkásnak ahhoz, hogy te mit csinálsz. Lehet, hogy éppen tanulsz. És ha csak fekszel, akkor mi van? Azért van ott és azért kapja a fizetését, hogy megcsinálja a munkáját. Ha nem bírja egyedül, akkor hozzon magával még egy embert.

Ha esetleg anyukád kért volna meg, hogy segíts, akkor nyilván más lenne a helyzet, de egy idegen ne avatkozzon már bele, hogy mit csinálsz/nem csinálsz.

2020. nov. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Járok pszichológushoz. Szerintem javul...

De amúgy a téma kapcsán nem hiszem hogy ez fontos részlet.

A munkásnak emiatt nyílván nem kell tekintettel lennie rám, hiszen nem tudhatja.


Viszont nem tudom, hogy milyen alapon vár segítséget, ha ez feladata, ezért kapja a pénzt.

Én irodai munkát végzek, de nekem sem segít senki...


Ráadásul napokkal ezelőtt már volt itt, hogy felmérje hogy mivel lesz munka, mit kell csinálni, szóval nagyon váratlanul sem érhette semmi.

2020. nov. 10. 19:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!