Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mihez kezdjek magammal?

Mihez kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon rossz életem van, 25 éves vagyok jelenleg, és az én életemben eddig semmi jó nem történt!


Az zavar leginkább, hogy csak 8 általánosom van, nem sikerült befejeznem a középiskolát, mert annyira elhanyagoltam a tanulást!


És ez most nagyon zavar. Nem tudom mihez kezdjek. Eddig betanított munkát végeztem, de leépítés volt, és engem kirúgtak. Más betanított munkát nincs kedvem végezni. Tanulni sincs kedvem semmit. A gyorstalpalók sem érdekelnek.


És emiatt, hogy 8 általánosom van, ez olyan szinten elrontja az életemet, hogy még barátaim sincsenek, és párkapcsolatom sem volt soha. Mert nem is merek ismerkedni, mert ha felmerül a téma, akkor én nem merem ezt elmondani.


Gondolkodtam azon, hogy estin megcsinálom az érettségit, de megmondom őszintén, ahhoz sincs sok kedvem, türelmem. Mert mindig azon jár az agyam, hogy egy lúzer vagyok, más ember ennyi idősen már a mesterdiplomáját veszi át, lassan jön a családalapítás, én meg itt tartok, vagyis sehol.


2020. nov. 16. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Vegyél erőt magadon és tedd le az érettségit. Majd egy szakmát vagy diplomát. Tanulni sosem késő.
2020. nov. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

találd ki, mit akarsz csinálni! S ha megvan, dolgozz érte!

Segíthetek?

2020. nov. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Az önsajnálattal semmire sem fogsz jutni!


VEgyél erőt magadon, és iratkozz be egy szakmára, vagy dolgozók gimijébe.


Miből élsz? A szüleid tartanak el?

2020. nov. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen a szüleimmel élek
2020. nov. 16. 12:19
 5/11 anonim ***** válasza:

Már az érettségit szerintem ne erőltesd egyelőre, max hobbiból csináld meg ha időd engedi, ugyanis az államilag finanszírozott nappalis tagozathoz már túl idős vagy.


Viszont egy fasza versenyképes OKJ szakmára még idén jelentkezz, ugyanis jövőre megszűnik az OKJ és minimum 2 éves képzések lesznek onnantól. Szakmunkánál a kutya se fogja nézni, hogy van-e érettségid.

2020. nov. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

6-hónapja nincs munkám munkanélkülim lejárt aktív korúak ellátásán vagyok pánik beteg vagyok .

Jön a hideg nincs tüzelőm asszonyom elhagyott .

Fogalmam sincs mit csináljak .

2020. nov. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Van fent Youtube-n "a hatékony tanulás módszerei" című háromrészes, tekintsd meg, kezdd majd el az esti gimnáziumot, tedd le az érettségit, sose késő.

Felsőoktatásban se fognak kinézni maguk közül, huszonévesen már gyakorlatilag megszűnik a korbeli távolság, harmincasokkal mi is simán elvoltunk.

2020. nov. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha most összekapod magad, 30 éves korodra lehet érettségid és jó szakmád, és akkor még mindig nem vagy öreg! Tűzz ki magad elé célokat és hajrá!
2020. nov. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom mihez kezdjek. Eddig betanított munkát végeztem, de leépítés volt, és engem kirúgtak. Más betanított munkát nincs kedvem végezni. Tanulni sincs kedvem semmit. A gyorstalpalók sem érdekelnek.

-----

Hát, pajti, ilyen hozzáállással legfeljebb a lottó ötösben bízhatsz.

2020. nov. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ferfi vagy, egy szakmat tanulj, amire mindig lesz igeny, azt viszont tenyleg jol. Egy villanyszerelonek imadkoznak, hogy raerjen.
2020. nov. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!