Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mihez kezdjek magammal?

Mihez kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon rossz életem van, 25 éves vagyok jelenleg, és az én életemben eddig semmi jó nem történt!


Az zavar leginkább, hogy csak 8 általánosom van, nem sikerült befejeznem a középiskolát, mert annyira elhanyagoltam a tanulást!


És ez most nagyon zavar. Nem tudom mihez kezdjek. Eddig betanított munkát végeztem, de leépítés volt, és engem kirúgtak. Más betanított munkát nincs kedvem végezni. Tanulni sincs kedvem semmit. A gyorstalpalók sem érdekelnek.


És emiatt, hogy 8 általánosom van, ez olyan szinten elrontja az életemet, hogy még barátaim sincsenek, és párkapcsolatom sem volt soha. Mert nem is merek ismerkedni, mert ha felmerül a téma, akkor én nem merem ezt elmondani.


Gondolkodtam azon, hogy estin megcsinálom az érettségit, de megmondom őszintén, ahhoz sincs sok kedvem, türelmem. Mert mindig azon jár az agyam, hogy egy lúzer vagyok, más ember ennyi idősen már a mesterdiplomáját veszi át, lassan jön a családalapítás, én meg itt tartok, vagyis sehol.


2020. nov. 16. 12:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azt tanuld amit szívesen csinálnál. Ez a legfontosabb.

Ülj le egy kicsit és gondolkodj el azon, hogy mi az a szakma amibe te szívesen tevékenykednél. Legyen az egy kamionsofőr vagy akár egy sebészorvos.


Ha ez megvan akkor nézz utána mi szükséges ahhoz, hogy lépésekben közelebb kerülj hozzá (ez egyébként már önmagában motiváló lehet) majd kezdd el szervezni a dolgot. Lépj be ehhez kapcsolódó zárt csoportokba facen ott pedig tudsz is ismerkedni másokkal. Ne add fel mert sosem késő, mindig megéri tanulni, barátnőm nekem sincs báttya igaz, én még most fogok végezni gimibe, de szard le majd egyszer lesz, most a jövőd legyen az egyetlen szempont mert az határoz meg mindent. Dolgoztam együtt 45 éves 8 általánossal rendelkező betanított munkással, nagyon le volt épülve és szörnyű milyen körülmények között élt. Ne akarj ilyen lenni és ne hagyd, hogy felemésszen ez az életmód mert minél mélyebbre süllyedsz benne annál nehezebb felállni. Most cselekedj!

2020. nov. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!