Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ingerlékeny...

Miért vagyok ingerlékeny ilyen szinten?

Figyelt kérdés
Mióta az eszemet tudom, kisebb apróságokon is annyira mérges, dühös és ingerlékeny leszek, hogy képes vagyok olyankor ketté hasítani bármit. Egyszer idegességből nem gondolkodtam és az üvegajtómba ököllel bevertem egyet, az ajtó ugye szétrepedt, a kezemből meg ömlött a vér, persze itthon annyit mondtam, hogy mecsúsztam. Máskor meg a laptopjaimat szoktam ököllel ütlegelni, mert valami felhúz és akkor hiába tudom, hogy tönkremegy akkor mintha nem én vagyok. Párszor a mobilomat is a földhöz dobtam erővel, az persze tönkre is ment. Ilyenkor a düh után erősen migrénem lesz, most is épp. Nagyim megkért, hogy vigyek le valamit erre annyria mérges lettem, pedig én le szoktam vinni dolgokat, de most valamiért annyira mérges lettem, mostanában sokszor csúnya dolgokat mondok a családnak is mint "hülye vagy és társai"...pedig én nem akarom ezt. ilyenkor mintha egy másik én lennék. Ezt amúgy lehet örökölöni? Mert állítólag az eredeti apám aki régesrég meghalt, nagyon erőszakos és önző volt, szóval egy rossz ember. Csak felmerült. 21L

2020. nov. 18. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen hirtelen felindult dolgok,és dührohamokkal kezeltek már? Voltál dokinál ezzel?
2020. nov. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Pszichológus-nál voltál? Lehet elég lenne, ha valakivel megtudnád beszélni ezeket. :) 22F
2020. nov. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Utána kell járni, mi lehet az. Pszichológus például tud ebben segíteni. Előfordulhat, hogy a múltban vagy jelenben van valami dolog, amivel kapcsolatban nagyon dühös vagy/voltál és nincs teljesen feldolgozva. Lehet nem is emlékszel rá, de mikor valami olyan történik, ami picit is hasonló a kiváltó okhoz rögtön "bejelez", hogy valamit még nem raktál rendbe. De én nem vagyok szakember...
2020. nov. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez mar durva azert
2020. nov. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ártana erre már doki.
2020. nov. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!