Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetne elérni, hogy...

Hogyan lehetne elérni, hogy észre vegye magát?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki roppant mód el van szállva magától. Csak a presztízs számít neki, mások alapvető érzéseire magasról tesz, és bábuként rángatja és manipulálja az embereket. Nyiltan nem mondja ki, de érezteti hogy ő több mint a másik ember, ő fontos elfoglalt ember, és ha "le is alacsonyodik" valakihez, akkor is csak amig érdeke kívánja, aztán kedve szerint cserben hagyja a másikat. Hihetetlen felsőbbrendűnek érzi magát. Eljátssza hogy ő segíti az elesetteket, a valóságban pedig a környezetében élők lelkivilágába tapos bele sunyi módon. Nem egyenes jellem, a dolgokat mindig úgy intézi hogy ne az övé legyen a felelősség. Hogyan lehetne elérni hogy észre vegye mit művel másokkal? Hogyan lehet az ilyen embert pofára ejteni és szembesíteni azzal amiket művel, azoknak a következményeivel?
2020. nov. 30. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Zárd ki az életedből, ha zavar és kész. Nem fogom megérteni soha, hogy mitt pattognak az emberek pirospaprika fejjel azon, ha valaki el van szállva magától és miért akarják habzó nyállal letörni a szarvát. Kerüld el, ha kellemetlen a társasága. Manipulálni meg csak azt lehet, aki hagyja magát. Mindenki magáért felel.
2020. nov. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


Ugyanerre gondoltam én is mint a #3-as, csak nem tudtam hogy megfogalmazni.

2020. nov. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
...és te amúgy ki vagy, hogy rendet rakj? :D Ha annyira rossz lenne ez az ismerősöd, már megbüntették volna vagy nem lenne mellette senki, esetleg kirúgták volna, stb... Te csak irigy vagy és a barlangodból köpködsz valakire, aki nálad jobban forgatja a lapokat.
2020. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ti még nem találkoztatok ilyen típusú emberrel. Addig jó amig így van.
2020. nov. 30. 22:27
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Ez az, hogy valószínűleg ő sem tudja magáról, hogy ilyen.


Ha valóban érdekel, hogy megváltozzon, akkor egy őszinte beszélgetéssel többet érsz, mint bármilyen szivatással. Azzal csak azt éred el, hogy utálni fog, és nem fog megváltozni.

2020. nov. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk vele többen is erről. Nem érdekli.
2020. dec. 1. 07:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy neked kid.Ha egy barátod én biztosan hanyagolnám a barátságunkat. Ha viszont családtag akkor ezt nem teheted. Szerintem beszélj vele, akár úgy is, hogy többen ott vannak. Ha nem teszel ellene semmit, ne várj változást
2021. jan. 31. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!