Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináltok ha megláttok...

Mit csináltok ha megláttok valakit aki általában jól néz ki de aznap csúnya? Vagy fordítva?

Figyelt kérdés
Tehát ha nagyon nagy szélsőségek vannak az illető megjelenésében, és igazán nem is tudjátok hogy miért, mert a ruhák és a haj rendben.

2020. dec. 6. 15:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha csinos megjegyzem, ha nem, akkor meg hallgatok és elkönyvelem, hogy rossz napja van. Miért lehetne mást is csinálni?
2020. dec. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem csinálok. Mindenki úgy néz ki ahogy akar, nincs jogom és nem is akarok senkit kritizálni.
2020. dec. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene bármit csinálnom?? :O
2020. dec. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igazánból azt kellett volna kérdeznem mit gondoltok magatokban :)
2020. dec. 6. 15:42
 5/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk olyan is van aki ilyenkor szakít, és ha meglátja jó formában az illetőt akkor visszakönyörgi magát.
2020. dec. 6. 15:43
 6/14 A kérdező kommentje:
2. Itt pont arról van szó hogy nem úgy néz ki ahogy akar, hane ahogy szerencséje van. Véletlenszerűen változik az összkép, nem igazán lehet megmondani hogy mi az a kis különbség ami okozza, mert ha tudná, mindig egyforma tudna lenni.
2020. dec. 6. 15:45
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolok semmit, mindenki úgy néz ki ahogy. Nem szoktam mások kinézetével foglalkozni. Hacsaknem megtetszik valaki, de akkor meg nem azzal foglalkozok, hogy éppen aznap mennyire van a topon.
2020. dec. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Olyan is van aki ilyenkor szakít...

Haj akkor a férjem vajon hányszor szakított volna velem?

Milyen kapcsolat az ilyen?

2020. dec. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez sacc normális. Home officeban nagyon vicces látni a kollégákat. Nőket smink nélkül pulcsiban, akik amúgy összerakják magukat rendesen munkahelyre.


Szerintem igazából ez a jobb dolog, ha szabad így bárhogy kilépni, mint az a jók kinézet kényszer.

2020. dec. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokat szamit milyen viszonyban vagyunk. Ha szoros es rosszul nez ki, megkerdezem, hogy van e valami baj, vagy csak ilyenre sikerult ez a nap (mindenkivel van ilyen). Ha nem kozeli ismeros, akkor nem szoktam vele foglalkozni
2020. dec. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!