Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Yoongi milyen ember?

Szerintetek Yoongi milyen ember?

Figyelt kérdés
Én Sugát nagyon szeretem, mert tud nagyon cuki is lenni, de tud nagyon menő is lenni. A rapje nagyon tetszik, mintha a lelkembe látna. És tudom, hogy nem szokták fiúkra mondani, de gyönnyörű. Persze nem szeretnék kivételezni senkivel se a BTS-esen belül, minden tagok szeretek, és kedvelek.

2020. dec. 7. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Kérdezd meg azt aki ismeri. Mivel nem ismerjük, ezért nem állíthassuk, hogy olyan amilyen kamerák előtt.
2020. dec. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez hírességeknél sosem egyértelmű mindig azt mutatják/hangsúlyozzák ki ami megnyerő,tetszetős és pozitív.

Egy erősen szabályzott kpop bandánál ahol a botrányokat is elkerülik ahogy csak tudják meg halmozottan igaz.


Nem véletlenül mondják azt,hogy ,,Ne talákozz a hőseiddel"

De nyílván ettől szeretni őket nem szégyen sőt nekem is ő volt a kedvencem régen^w^.

18/F

2020. dec. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Biztosra veszem, hogy megjátszák magukat a kamerák előtt. De valahogy úgy érzem, hogy Suga egy kicsit őszintébb, mert beszélt a múltjáról, ami egy csöppet sem volt könnyű. Szerintem nagyon fárasztó lehet szinte egy folytában megjátszani magad, és mindig boldognak tűnni.
2020. dec. 7. 22:10
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

3. Ez akármelyik idolról elmondható, most nem Btsről van szó, de nem egyszer volt az, hogy a fanok olyan tagban kellett csalódjanak akikben sose hitték volna, hogy valaha olyant csinálna (persze nem azt mondom, hogy ez fog lenni akármelyik Bts taggal!).

Ebben az iparban már sajnos igen, az idoloknak muszáj akkor is boldognak tűnniük amikor amúgy egyáltalán nem olyan állapotban vannak, hogy mosolyogjanak. Nem egyszer volt olyan scandal, hogy egy idol bunkó a fanokkal azért mert nem mosolygott vagy kevésbé volt aktív koncertezés közben.

De persze ettől szerintem se olyan Yoongi, hogy akármit megjátszana, főleg, hogy ő nem is az az idol aki nem fejezi ki a nemtetszését :) Nem vagyok army, de már annyira természetesen viselkednek a fiúk vliveok közben is, hogy nehéz azt hinni, hogy ők esetleg rossz emberek is lehetnek.

2020. dec. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Yoongi akkor valt ugymond "peldakeppe" amikor elosszor meghallgattam a the last cimu zenejet, magyar felirattal. Keves olyan eloadot latok/hallok akik nem csak a sikereikrol, hanem a gyengesegeikrol is tudnak beszelnek/enekelnek/rappelnek a zeneikben. Es igen, nem tudhatjuk, hogy milyen emberek is igazabol, de nekem a bts-bol a ket ember, akit tenyleg oszintebbnek gondolok, es nagyon fontosak nekem, es egyben nagyon sokat segitettek, az Suga es Namjoon
2020. dec. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy milyen ember, nos, az biztos, hogy a BTS-ből a legőszintébb, nekem nagyon úgy tűnik, hogy ő az, akit a legnehezebb rávenni/beszélni valamire (amit ő nem akar) ott a köreikben. És ezek ellenére annyira jószívű. És ez nála a lekülönlegesebb, egy ilyen erősen rosszfiútól szinte. Hú és a kérdéssel ellentétben, nekem hihetetlenül macskának tűnik, de ez már egy másik kérdés.
2020. dec. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Én bennfentes infók alapján úgy tudom, hogy jófej, laza és valamennyire intelligens, de amúgy semmi extra.
2020. dec. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kissé zárkózott, visszahúzódó, de egyébként nagyon kedves és munkamániás. Szeret a hátrányos helyzetűeken segíteni, talán mert olyan környezetből indult. A személyiségét a Twiceos Minához tudnám hasonlítani.
2020. dec. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nos én úgy gondolom, hogy az ember teljesen sose tud más lenni mint ami. Persze van ismerősöm aki híres és a kamerák elött tök cuki, de amúgy marha bunkó tud ám lenni.

Most a BTS-ről ha beszélünk... Nagyon hosszú ideje ugye, hogy már híresek. Úgy gondolom képtelenség 0 24-ben játszani azt a szerepet amit rád szabtak.

Biztosan vannak olyan pillanataik amikor nem ők. De ha az ember jó ember ismerő, mint mondjuk én (nem dicsekedésből), akkor simán kilehet szúrni, hogy mik az igazi mozdulataik. (De azért ismerni kell a sztárt hosszabb ideig is, még akkor is ha nem személyesen, ahhoz, hogy tud mikor ő, mikor nem.)

2020. dec. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Ez a Min Yoongi tud valamit, mert odavannak érte a nők. 🐱
2022. máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!