Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Új Wattpad storymhoz lenne a kis bevezető/ismertető :)

Itt van:


Kyung Minsoo (경민수) kívülről szemlélve egy teljesen átlagos, nagyvárosi tizenéves lánynak tűnhet, aki életének minden egyes momentuma csupa móka és kacagás. A valóságban viszont ez nem így van, már-már teljesen összeomlik. Azonban egy dolog segít neki a benne felgyülemlett érzelmek és külső hatások levezetésében. A tánc. Ez jelenti számára az életet, itt tud teljesen megnyílni, felszabadulni, itt érzi jól magát. Összeszokott társaságban van, egy helyen, ahova mindig szívesen megy és ahol örömmel látják. De a dolgok nem mindig alakulnak úgy, ahogyan azt az ember eltervezi, Minsoo megint mélypontra kerül. Vajon meg tudja majd oldani ezt a helyzetet? Lehet többé boldog egyáltalán?



2020. jan. 7. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Általad kitalált karakter, vagy a fanfiction eredetijében is szerepel (vagyis mint olvasó, nem árt, ha ismerem)? Mert épp csak a legfontosabb nem derül ki a leírásból: mi az a konkrét mélypont? Oké, tizenéves lány, aki imád táncolni, ez némiképp leszűkíti az érdeklődési kört, de kb. csak annyira, mintha a főszakács azt írná a napi ajánlat táblára, hogy: leves. Minden történet egy bonyodalom köré épül, ha erről semmi nem derül ki, nehéz lesz véleményt mondai róla.
2020. jan. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az jó, hogy a főszereplő egyszer fent, egyszer lent van (pontosan nem tudom mi ennek a neve), így izgalmasabb a történet. Azonban a lényeg azon van, hogy írd meg jól :)
2020. jan. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1, ahogy én a kulcsszavak alapján látom, ez a BTS nevű fiúbandáról szóló fanfic lesz, a főhősnő egy kitalált karakter, aki a banda egyik tagjával, Sugával fog összejönni. :)


Ennyiből még nem lehet kitalálni, hogy jó lesz-e a történet, az ismertető nem árul el túl sokat, akár jó is lehet, de sajnos elég sok gagyi k-pop fanfiction terjeng az internet bugyraiban, ezért nem is szoktam ilyesmit olvasni. De az már mindenképpen pozitívum, hogy nem yaoi lesz. :D

Az ismertető szépen, választékosan, igényesen van megfogalmazva, de azt nem tudom ennyiből eldönteni, hogy a cselekmény érdekes lesz-e. Annak ellenére, hogy sablontörténet(csajszi, aki beleszeret a népszerű popsztárba), még meg lehet úgy is írni,hogy izgalmas legyen,szóval kérdező, ha jól érzed magad attól, hogy ezt írod, hajrá. :)

2020. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó sztori lehet, szeretem a táncos történeteket. Elég kevés van belőlük (mármint jól megírt). Én kihagynám az átlagosnak tűnő lányt, mert a 'csak egy átlagos/átlagosnak tűnő' mára annyira elhasználódott, hogy ha komolyan gondolod, akkor is inkább vicces. Elhasználták, klisés, valamiért mindenki így fogalmaz... hidd el, enélkül is megáll a bevezető! :)

Az tényleg jó lenne, ha írnál arról, akár árnyaltan is, miért kerül mélypontra. Mert nagy a különbség aközött, hogy depresszív, és mindig lecsúszik a béka segge alá, vagy olyan tragikus az élete, hogy épp csak meg tud kapaszkodni a szakadék szélén. Az utóbbit szívesen olvasom, az előbbit nem igazán. :)

Majd linkeld ide, ha megvan!

2020. febr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!