Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Történt már veled nyilvános...

Történt már veled nyilvános helyen, hogy rádjött a hasmenés, és beszartál, vagy befostál ? Csokis lett a gatyesz? Vagy kakálás közben elfogyott a wc-papír ?

Figyelt kérdés

#hasmenés #bűz #Csokis gatya
2020. dec. 7. 23:27
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
10: Szó szerint.xDDDD A kakamanó elkapta őt :DDD
2020. dec. 7. 23:50
 12/27 A kérdező kommentje:
Vagy ha a wc papír fogy el, akkor vagy a kezével törli ki, vagy a wc kefével..
2020. dec. 7. 23:51
 13/27 anonim ***** válasza:
79%

Egyszer még 9-10. évfolyamos koromban reggel suliba menet elmentem a Spar-ba. Megláttam egy mangalicahúsos párnának nevezett valamit (akkoriban még sok péksütit ettem kaja gyanánt, ami nagy hiba volt). Megettem suliba menet így 6-7 között valamikor. Beértem, ott éreztem hogy valami nem okés... Addig nem volt bajom míg meg nem ettem a mangalicahúsos cuccot, utána jött, be is fostam ahogy kell. Ciki volt, mert találkoztam közben emberekkel is, de szerencsére el tudtam jutni a wc-re feltűnésmentesen. Mondom f*szom maradjon suliban így, wc-n kitöröltem, a gatyáról is letöröltem amennyire lehet, levetettem és duplán bezacskóztam, behajítottam a táskámba és elhúztam haza :D Tök szótlanul akartam ellépni, de nyilván ilyenkor az ember belefut az osztálytársaiba (ráadásul az egyik csajsziba)... Imádkoztam, hogy ne érezze dupla zacsin keresztül a boxeremet :D Nem érezte szerencsére, kérdezte hova, mondom elhúzok haza nem érzem jól magam. Nem kérdezett vissza, szóval nem buktam le. Gondolom sejtette hogy lógok, nem pedig rosszul érzem magam.

Otthon előadtam őszintén miért jöttem haza, kiröhögtek és ment minden a normális kerékvágásban tovább :D Szülői igazolás azt ennyi.

2020. dec. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
13: Hát még szerencse, hogy nem érezték a szarszagot. A kakis gatyóval mit csináltál, bedobtad a mosógépbe vagy elégetted ?
2020. dec. 8. 00:07
 15/27 anonim ***** válasza:
61%

Mosógép, miért égetni kellett volna? Tökéletesen tisztára lehet mosni, nincs annak semmi baja.

Egyébként meg nem véletlen a dupla zacskó, pont ez volt a terv, hogy elzárjam a szagot. Bejött, tehát nem volt lyukas a zacskó :D

Amúgy nem paráztam, tök lazán ott hagytam a sulit, hamar jött az ötlet is, hogy én most lelépek. Nem igazán gondoltam túl, a lánnyal is tök lazán lebeszéltem hogy megyek haza.

2020. dec. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Hát én tuti kidobtam volna a legelső wcbe, nem cipelgettem volna hazáig, főleg egy táskában, pfejjj...
2020. dec. 8. 00:15
 17/27 anonim ***** válasza:
45%

Kinek a pap, kinek a papné szokták mondani.

Nekem pl. egy percre sem jutott eszembe, hogy eldobjam az alsót, pedig talán még lelépnem sem kellett volna, ha megteszem. Elvégre alsógatya nélkül is el lehet lébecolni, bár ciki ha nem húzod fel akár csak egyszer a sliccet. Engem akkoriban a boxer hiánya is zavart, ezért mentem haza legfőképp, de jó indok volt az is, hogy ki kell mosni :D

2020. dec. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
92%
Olyan már elöfordult velem hogy plázában kakáltam és nem volt papír. De szerencsére nem egyedül voltam hanem barátnőimmel és egyiküknek írtam hogy mi a szitu és bejöttek és kisegitettek pzs-vel. :)
2020. dec. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
57%
Igen. Napi 5/6 random hasmenes jott ram az utcan a belvarosban nappal,mert egyik orvos se volt hajlando kideriteni,h liszterzekeny vagyok. Ossze vissza vizsgalgattak,gyomortukrozes. ( alairatjak a beteggel,h ha meghalna a vizsgalat kozben,az nem az orvos hibaja!!!! ) Mitol volt sok savam. Meg mindenfele vizsgalat. Semmi eredmeny,sok szenvedes es vesztegetett ido. Aztan veletlen kiprobaltam a gabonamentes etrendet es abbamaradt a hasmenes.
2020. dec. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
47%
Na te is valami tizenéves kis suttyó lehetsz, ha szerinted ez ilyen hűde gizda dolog. Ha uncsizol, inkább foglald el magad valamivel. Következő kérdésed mi lesz? Ki hol, hogyan hugyozott be?
2020. dec. 8. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!