Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Léteznek nőgyűlölő nők és...

Léteznek nőgyűlölő nők és férfigyűlölő férfiak?

Figyelt kérdés
Ismer valaki ilyet? Miért válik valaki ilyenné, miért kezdi el valaki a saját nemét utálni?

2020. dec. 9. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Mindkèt nem 80%a.
2020. dec. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen, az meg, hogy ki miért olyan, amilyen, azt nem lehet általánosítva megmondani, mindenki más okból alakul olyanná, amilyen.

A leggykoribb ok, amit el tudok képzelni, hogy a saját neme valamiért nem fogadja el, kivülálló marad, ezért lesz velük szemben ellenséges.

2020. dec. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%
Néhány "férfi" időnként átmegy feministába, hogy így vágódjon be a lányoknál- ezzel viszont az értelmeseket elrisztja magától.
2020. dec. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Úgy értem, aki tényleg utálja, nem csak megjátssza
2020. dec. 9. 15:09
 5/13 anonim ***** válasza:
15%
Nem hiszem. A férfiak férfi szemszögből élik meg a dolgokat, a nők pedig női szemszögből. Ennélfogva mindenik saját magának ád igazat.
2020. dec. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

Nőgyűlölő nővel rengeteggel találkoztam, sőt, szinte minden lánynak van egy időszaka, amikor azt érzi, hogy ő más, mint a többi üresfejű lány, hiszen ő nem az érzelmeivel gondolkodik, hanem van esze, nem a pletyizés az élete, és nem akarja kifosztani szegény férfiakat az összes vagyonukból.

Aztán ahogy fejlődik az agyuk, ezen az agymosáson túllép a többség, mert rájön, hogy a többi nő is értelmes személy, pont úgy mint ő. De persze vannak páran, akik megrekednek ebben.


Igazi férfigyűlölő férfival még sosem találkoztam, sem a neten, sem a valóságban. Van a családban egy olyan srác, akit az iskolás évei (általános + gimi) alatt olyan szinten bántalmaztak a fiú osztálytársai, hogy majdnem öngyilkos lett, de ha fel mered hozni előtte, hogy általában a férfi nem az erőszakosabb, akkor megsértődik, hogy miért általánosítasz. De így van ez a többi férfival is; sosem hallassz tőlük olyasmit, hogy a férfiak valamiben rosszabbak lennének a nőknél. Soha.

A #3 által emlegetett nagy feminizmus kimerül annyiban náluk, hogy elismerik, hogy nőnek lenni sem csupa móka és kacagás, és nem forgatják a szemüket látványosan, amikor valaki a nőket érintő problémákról beszél.

2020. dec. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem több nő nem kedveli a nemét, mennyi olyat hallani, hogy "nincsenek lány barátaim, csak fiúkkal barátkozom, nem bírom elviselni a lányokat". Fordítva ez sokkal ritkább, én ilyen mondatot fiú szájából nem is hallottam még.
2020. dec. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6%

En nogyulolo no vagyok. Hozzateszem, valahogy ferfi lelkem van, bar hetero vagyok.

A primitiv sztereotipiat, hogy a ferfiak csinaljak a haborukat, az en meglatasom az, mert elegedetlenkedo felesegek beszelik tele a fejuket.

Allatban is a nosteny kis rafinalt. A himek oszintek, egyenesek, de egyszeruek. Maskepp mukodnek. Ha sarokba szoritva erzik magukat, onvedelembol hazudnak. A nok taktikabol.

Folytathatnam, de most ennyi is eleg. Lepontoz a nep.

2020. dec. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
A nők nagy része, ha nem is konkrétan a női nemet, de a többi nőt utálja. De ez nem olyan nőgyűlölet, mint ahogy ezt egy férfi esetében értjük.
2020. dec. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
8. Ez csak szimplán nem igaz.
2020. dec. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!