Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a Koronavírus egy másvilágo...

Ha a Koronavírus egy másvilágon feltámadt személy lenne, akkor az őt bármikor, akár korábban lejáratására rávevőket, a lejáratókat és lejáratni igyekvőket az Isten a pokol legmélyére küldené?

Figyelt kérdés
Beleértve azokat, akik szervezetten követik el, előre kitervelten, azt a látszatot keltve, hogy nem avatkoztak bele a lejáratásába, miközben igen, mert Istennek hazudni nem lehet.

2020. dec. 10. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
pont ezen gondolkodtam én is
2020. dec. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkivel akkor teszel jót, ha előveszed a Bibliát és elkezded elölről elolvasni!
2020. dec. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Így van, előző, esetleg hátha még hátulról kezdené el olvasni, mondjuk, János, Jelenések könyvével.


Kedves kérdező, egyébként javaslom, pontosítsd as fpogalmaidat: mit értesz lejáratás alatt? Mert egyesek szeretnek ám két, vagy néhány kategóráit feállítani, miközben rengeteg "kategória" létezik a legtöbb esetben.


Tudod, a hatalom egyik ostoba, korlátolt jelszava áltlaánosságban, hogy "aki nem velünk van, az ellenünk", és ennyi, ez a 2 kateg van számukra. Ez pedig baromság.


Tehát te tisztában vagy vele, hogy laikusok, és szakemberek is SOK FÉLE képpen látják a vírushelyzetet? Sőt, egymással van, hogy átfedésben, tehát számos ellenző részben egyetért másokkal. RÉSZBEN.


Nos, mit értesz lejáratás alatt? És minek, kinek a lejáratására gondolsz? Járvány? Vírus? Mindkettő? Vagy személy(ek) lejáratására? Vagy valami más? Eléggé hanyag és félrevezető a megfogalmazásod. Ezért nem lehet érdembeli választ adni erre.

2020. dec. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!