Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ilyen szinten van...

Tényleg ilyen szinten van egyesek pofátlansága és gátlástalan aljassága?

Figyelt kérdés
13:50 Szentendre hév megálló.Várok a sorban erre a hátam mögül valami kitekert irányból elém jön egy 14-16 körüli szépen kinéző csaj.Mintha mi se történt volna annyit mondott hogy bocsi.Utánna mondom legközelebb várja ki a sorát.Erre ilyet szól hogy már itt volt ilyen kioktató irónikus flegma stilussal.Mondom neki ha itt volt akkor miért állt be elém?Erre nagy csönd és sarkon fordulás volt a válasz.Még a legnaivabb feltételezésnél se volt joga beállni elém.Tegyül fel a sorok közé állt akkor nincs joga beállni elém ugyanis válasszon egy sort.Ez nem ugy müködik hogy 2 sorba állok és ahol előbb felszabadul oda gyorsan befutok a MÁSIK elé.Nem is az volt hogy mellette állt vagy akár előtte és ugy ment oda.Ha még előttem áll az ugy más hiszen én mögötte állok és választottam egy sort.Képes a képembe hazudni.Most komolyan álljak a seggébe mindenkinek aki előttem áll hogy a kisebb rés ami előttem vam azt ne lehessen "félreérteni"?Ezek erre utaznak.Azt kellett volna tennie hogy szépen bekussol és azt mondja rendben legközelebb kivárja a sorát.Nem,erre neki áll flegmázni és hazudozni.
2020. dec. 11. 14:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha meg nem nyilvánvalóan a sorba állt akkor meg azért nincs joga magyarázni.
2020. dec. 11. 14:31
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg még az ilyennek áll feljebb.
2020. dec. 11. 14:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Utánna miután végzett mondom legközelebb várja ki a sorát
2020. dec. 11. 14:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Jól van, nyugi. Megoldottad a helyzetet, legközelebb talán meggondolja, hogy csinál-e ilyet ezután a negatív tapasztalat után.

Jól tetted, hogy rászóltál, de ennyit puffogni már felesleges rajta. Vannak és lesznek ilyen emberek, de nem érnek annyit, hogy órákra elrontsd miattuk a kedvedet.

2020. dec. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez hungarikum. Repulotereken csak magyarok csinaljak, de minden egyes alkalommal.
2020. dec. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!