Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rettegnek a nők, hogy egyre...

Rettegnek a nők, hogy egyre több férfi jön rá, hogy a nők képtelenek szeretni a férfit?

Figyelt kérdés
A hipergámia tombolása közepette a férfiak ébredésével kapcsolatban rettegést éreznek a nők, mert az összes hazugságuk és szeretetre képtelenségük, lelki sivárságuk egyetemes tudássá, a common sense részévé válik?

2020. dec. 12. 15:47
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
75%

En mondjuk ferfikent valaszolvattam, de nem ertem ez miert relevans.


Az meg tenyleg a rohelyesseg csucsa, hogy miert kellene barkinek barkit szeretni, aki nem is szolgal ra a szeretetre? Semlegessegbol indul mindenki, aztan az emberi ertekei, viselkedese eldonti, hogy szeretni fogom-e vagy eppen nem kedvelni.

2020. dec. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
69%

Félre értettek, nem azt mondtam, hogy itt mindenkinek szeretni vagy kedvelni kell őt, mert ebben a formában nekem sem szimpatikus a megnyilvánulása.

De, látható, hogy sérült és ez nem mentség, de nem is ad okot arra, hogy bántsuk mert az sem segít. Szembesíteni kell azzal, hogy ez nem helyes,persze, de lehet ezt normálisan is. Az, hogy ő azt lehet nem érti már nem a mi problémánk, de a szeretet az én szótáramban nem csak az a fajta szeretet amit a csaladtagom,párom, barátaim vagy akar kedves ismerőseim fele érzek. Számomra beletartozik a megértés is ami nem egyenlő az egyetértéssel. Csak tudom milyen olyan helyen lenni amikor úgy érzem az egész világ ellenem van, csak én tudtam ezt kezelni és nem nyilvánultam meg ilyen formában, de nem vagyunk egyformák, csak mellette nem felejtem el milyen érzés volt és hogy mennyire vágytam szeretetre. Persze utána megértettem, hogy amíg én nem szeretem magam, mások sem fognak de ahhoz végig kellett mennem az előző fázison is. Mindezek mellett még mindig nem helyeslem a megnyilvánulásait, de nem húzom fel magam rajta, mert az ő valósága nem egyezik az enyémmel.

2020. dec. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
77%
#52 olvasd el, miket írt ő és miket írtak a válaszolók. Látsz olyan választ, ami csak megközelítőleg olyan gyűlölködő, mint a kérdező provokációja? Ki bántotta, hol???? Csak tükröt tartottak elé. A sérültsége önmagában nem ad rá okot, de ahogy itt gyűlölködve provokál, az már igen, megérdemelné, hogy bántsák, de nem bántotta senki. Azt írtad fentebb, hogy mindenki érdemel szeretetet, most meg hogy a bántás nem segít. Miért akarna, és miért kellene bárkinek is segíteni rajta? Segítsen ő magán, elvégre magának köszönheti a helyzetét, és tudna is magán segíteni, ha akarna. És gondolod, hogy te ezzel segítettél? Valószínűleg mások is akartak már segíteni neki, de nem bírták ezt a fokú gyűlöletet, amit okád magából. Érdekes, hogy egy ilyen ember felé milyen empátiával vagy, másokba meg belekötsz, mert ,, bántják szegényt", mintha ő aztán nem bántana senkit. Ne haragudj, de ez elég undorító húzás részedről, és nem is vagy ettől jobb ember, meg nem is segítesz senkinek, mivel mindenki csak önmagán tud segíteni, ha ő nem akar segíteni magán, egy ilyen szentbeszéd sem old meg semmit.
2020. dec. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
23%
Nem érzem magam jobb embernek és azt sem írtam, hogy gyűlölködne bárki is. Csak szerintem az sem segít ha mindneki leteremti. Nem kell neki segíteni de bele rúgni sem. Minden jót
2020. dec. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
44%
NEM RÚGOTT BELE SENKI, de ha egy névtelen fórumon provokál, viselje a következményeit.
2020. dec. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
4%
Nem mondtam, hogy dicsérni kell, nekem csak az szúrt szemet, hogy nem érdemel szeretetet. A többivel egyetértek.
2020. dec. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
77%
Látom, hogy csak az szúrt neked szemet, hogy ezt mertük írni, az a rengeteg fröcsögés a másik oldalról egyáltalán nem. Felőlem azzal értesz egyet, amivel akarsz, de ha ezek után még azokba kötsz bele, akik csak szembesítették a valósággal, és nem abba, aki kb. népirtást kívánt, az elég aljasság. Ha szerinted ezek után még szeretet érdemel, ezt add meg te neki a saját nevedben, ne más f***ával akard csapkodni a csalánt.
2020. dec. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 A kérdező kommentje:
Milyen jogom törlik itt a válaszom??
2020. dec. 14. 18:37
 59/66 anonim ***** válasza:
100%

#58

Szabályszegő volt az oldal szabályaival szemben.

2020. dec. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 A kérdező kommentje:
Tudnám mi volt az a szabály..
2020. dec. 14. 18:54
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!