Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rettegnek a nők, hogy egyre...

Rettegnek a nők, hogy egyre több férfi jön rá, hogy a nők képtelenek szeretni a férfit?

Figyelt kérdés
A hipergámia tombolása közepette a férfiak ébredésével kapcsolatban rettegést éreznek a nők, mert az összes hazugságuk és szeretetre képtelenségük, lelki sivárságuk egyetemes tudássá, a common sense részévé válik?

2020. dec. 12. 15:47
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
100%

#60

Az oldalon elérhető a teljes szabályzat, ajánlom elolvasását.

2020. dec. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
25%

nem csak az szúrt szemet...nem tudom miért kell támadni meg feltételezgetni, mit hogy értettem. Nem kell őt dicsérni és egy szóval nem mondtam hogy itt nektek szeretni kell. nem kell. én se fogom. de olyat se írok, hogy nem érdemli meg. Ki tudja milyen állapotban van? És ez az utolsó löket hogy magában vagy másban kárt tegyen?

Én nem szídtam senkit, ellenben te minősítgetsz, úgy, hogy nem is ismersz.

Szembesíteni lehet a dolgaival és hidd el, sokkal jobban szemet szúrtak az ő megnyilvánulásai. De előttem már mindenki elmondta amit kellett, nem éreztem szükségét, hogy énis megtegyem, de az nem azt jelenti, hogy egyet is értek vele.

2020. dec. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
29%
Ahhoz nem kell, hogy ismerjelek, hogy az állításaidat támadjam, a személyedet nem támadtam, ha te annak vetted, az nem az én hibám. Nem érdekel a legkevésbé sem, hogy milyen állapotban van a kérdező, az ő tetteiért nem én vagyok a felelős. Ha leírsz valamit, miért nem bírod elviselni, ha valaki kritizálja azt? Az én állításaimat is kritizálják, mégse sértődöm meg. Azt állítottad, hogy mindenki érdemel szeretetet, a kérdező ráadásul rászorul, miért bántjuk szegényt. (Tehát azt is állítottad, hogy bántottuk, holott nem.) Erre írják, hogy nem így van. Erre írod, hogy jajj hát nem úgy gondoltad, félreértették (te írtad ezt, nem én) nem kell szeretni, de a bántás nem segít! Erre írom, hogy nem akarok segíteni, erre írod, hogy jajj hát nem úgy gondoltad, nem kell segíteni, de az nem segít, ha belerúgnak! (Majd sértődötten elköszönsz, ezzel jelezve, hogy érvekkel nem vagy képes kiállni magad mellett, ezért részedről a téma le van zárva.) Nem kényszerített senki, hogy írd te is azt, amit mások, bármilyen kritikát megfogalmazhatsz, de ugyanígy más is kritizálhat téged, nem értem, miért kell ezt személyes támadásnak venni. Ha valamit leírtál, vállald is azt.
2020. dec. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem rettegünk.
2020. dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
100%

Nem rettegek, amiket felsoroltál nem igazak rám, így nincs mitől tartanom.

Sajnálom ha ilyen kapcsolataid voltak.

2020. dec. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
0%
kérdező, kevesebb feminista/leszbikus/liberális propagandát olvass, szerencsére elenyésző kisebbség ez a nagyszájú banda.
2020. dec. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!