Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is örülne, ha járvány...

Más is örülne, ha járvány után is maradnának a kissé visszafogottabb üdvözlési formák?

Figyelt kérdés
Leginkább a puszilozást nem szeretem, amikor így nagyobb rokoni társaságba megérkezem és mindenkivel végig kell járni ezt a kört. Valahogy sokkal egyszerűbb volna inteni és köszönni egyszerre mindenkinek, ezek olyan fölöslegesnek tűnnek. A németeknél annyira nem is szokás ez a közvetlenség.

2020. dec. 12. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Igen, jó lenne.
2020. dec. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Igen.
2020. dec. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Úgy írod mintha eddig is kötelező lett volna.
2020. dec. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, de ez az emberen múlik, mennyire akarja újra pl. xaros kézzel letámadni a màsikat egy üdvözlés erejéig...
2020. dec. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as: azért ha eddig valaki kezfogasra nyújtotta a kezét, azt nagy taplóság volt visszautasítani. Ugyanígy rokonok közt a puszilkodás: gyerekként kényszerítenek rá, később még már te vagy a bunkó, ha elutasítod. Remélem, ezután is könnyebben szabadulok az ilyen helyzetekből.
2020. dec. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is erre gondolok, mint az 5-ös. Gyereket sem szabadna arra kötelezni, hogy idegen embereket puszilgasson. Ahhoz szükséges egy bizalmi szint, egyáltalán nem élvezi mindenki.
2020. dec. 13. 20:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem örülnék ha maradna, bár én eddig is kicsit távolságtartóbb voltam, általában megmondtam, hogy nem vagyok az a pusziszkodós.
2021. máj. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!