Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az ellenkező...

Mi a véleményetek az ellenkező nemről?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy általánosságban, ha valaki mondja előtted, hogy férfi,de te nő vagy, vagy nőt mond és férfi vagy, mi az első dolog ami úgy eszetekbe jut róla? Nem kinézetre gondolok főként. (Nemet is írjatok, ha lehet)

2020. dec. 13. 09:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Aki mellettem soha nem lesz csak a selejtje.

Kb ez ugrik be hirtelen.

A ferfi szo nekem sok jelentessel bir hogy kire lehet egyaltalan mondani.

2020. dec. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem jut eszembe,ha valaki azt mondja,hogy nő (férfi vagyok).

Egyszerűen nem tudok mire gondolni.

2020. dec. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
33%
Férfiként az első gondolatom egy nőről:irracionalitás.
2020. dec. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekem se jut semmi olyan nagy sztereotípia a fejembe, ha valaki azt mondja, hogy férfi. Egy férfire gondolok. Individualist a módon hozok ítéleteket, nem egész nem alapján.
2020. dec. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Nagyban függ attól, milyen kontextusban kerül szóba a "nő". Ettől függően jutnak eszembe igazolt vagy cáfolt sztereotípiák, pl szexualitás, logika, hajszín, vezetés, feminizmus, stb. Ha csak megáll előttem valaki, és azt mondja, "Nő!" valószínű nem a nőről jut eszembe bármi, hanem arról, aki mondja :D
2020. dec. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Én nőként sajnálom a férfiakat. Sok férfinak teljesen téves kép él a fejében a nőkről, a szexualitásról és úgy alapjáraton az emberi kapcsolatokról, de ez nem feltétlenül az ő hibájuk. Én úgy gondolom, hogy ők is a társadalmunk áldozatai, hiszen él egy ilyen kép a társadalomban, hogy sírni nem férfias, segítséget kérni nem férfias, lelkizni/ölelkezni a barátoddal/szeretni vásárolni/pop zenét hallgatni stb. b*zis, orrba-szájba d*gni nőket meg mekkora vagányság, és így nagyon sok férfi, aki a neveltetésén és ezeken az elvárásokon nem képes túllépni, leél egy életet úgy, hogy sosem mer önmaga lenni. Ezek miatt rengeteg férfi van tele szorongással, ami egyeseknél tuskoság formájában tör ki, másoknál nőverésben,alázásban, megint másoknál szexgép szindrómában. Ezeket a férfiakat szokás utálni.
2020. dec. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Nekem a nő egy olyan személyt jelöl, aki magabiztos, önazonos, dögös és család-centrikus. Akivel nem csak jókat lehet szeretkezni, de jókat lehet beszélgetni is.


27/F

2020. dec. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
Én férfiként sajnálom a nőket. Sajnálom, ahogy azt látom, hogy mindent meg akarnak kapni az élettől. Kell nekik a bulizás, utazgatás, párkapcsolatok és szexpartnerek tömkelege, diploma, karrier, és ha mindez megvan jöhet a család is. 30 éves korig kitolják a gyerekkort, addig ők egyetemista lányok, amire minden férfi vágyik mint egy jó numerára, de közös jövőt nem terveznek velük, mert nem akarnak, és nem is tudnak az átlagos fizetésükből hosszú távon a sugar daddy lenni (ami egyébként fúj de undi). A végeredmény persze az esetek 99 százalékában kiábrándultság, aminek persze a férfiak az okozói.
2020. dec. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
Rossz lehet a nőknek hogy a férfiak hozzájuk képest szinte szuperhősök. (Izom, erő, tesztoszteron).
2020. dec. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Kifordultak ők is magukból így az évek során.
2020. dec. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!