Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 5 éve eszek zöld jumbot...

5 éve eszek zöld jumbot folyamatosan (1 zsák kb.2 hónapig elég). Hogyhogy nem haltam még meg, cukorbeteg se lettem és az összes fogam ép és hájas dagadék se lettem? Ez ellenkezik az itteni szakértők véleményével.

Figyelt kérdés
2016. dec. 6. 07:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mennyit nőtték 5 év alatt?
2016. dec. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 dirtboy ***** válasza:
100%

1 zsák 40 adag,2hónapi elég akkor nem tömöd magadba ha kell ha nem,hanem edzés után iszod.


az a meglepő hogy ezek szerint 5éve edzel,5éve csinálsz valamit amiben úgy tűnik nem tájékozódsz csak csinálod.

ez már abból is látszik hogy veszed a zöld jumbot.

gratulálok hozzá,így tovább

2016. dec. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nincs ezen semmi meglepő, Vörös Zoltán is ettől lett ilyen izmos.
2016. dec. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

1. 65 kg ---> 98 kg

2. Köszi!

2016. dec. 6. 08:56
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Van egy ismerösöm egész nap csipszet zabál, meg cukros szarokat iszik, csak fos kaján él évek óta. Látszólag még semmi baja. Szóval akkor a te idióta logikád szerint mindenki aki szerint az ő életmódja egészsegtelen az hülye. Ostoba vagy de nagyon, vegyed csak a jumbodat, pont az ilyeneknek gyártják.
2016. dec. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem eszek chips-et soha és inni meg csak csapvizet iszom 5 éve.
2016. dec. 6. 10:27
 7/22 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem közvetlen a cukortól leszel cukorbeteg, hanem attól, ha a hasnyál mirigyed kórosan elhízik és befejezi a működését.
2016. dec. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

1. nem tudjuk a hasnyálmirigyed mennyi inzulint termel

2. nem vagyunk az orvosaid

3. nem ismerjük az étrended, se a vérképed (bár én kíváncsi lennék rá pl.)

4. a WHO napi cukor beviteli limitet 10%-ról 5%-ra csökkentette ami kb. 25gr, a shop.builderen a jumbo-nal egy adagban van 59gr ha jól olvasom, ami többek közt tartalmaz Maltodextrin-t aminek magas a glikémiás index-e de akkor miért van benne még isomaltulose aminek alacsony, az arányokat sem ismerjük, és ezzel vissza is idézném az 1-es pontot

2016. dec. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Látom semmit nem sikerült értelmezni abból amit írtam, de nem lep meg.
2016. dec. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Évente járok nagylaborra a munkám miatt, és még soha nem volt olyan, hogy valami is a határértékeken kívül lett volna.
2016. dec. 6. 11:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!