Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vágnak egyesek mások...

Miért vágnak egyesek mások szavába folyton?

Figyelt kérdés

Most hirtelen két ilyen emberke jutott eszembe... Mindkettő olyan, hogy egyszerűen akárki, akármit mond, ezek nem bírják befogni. Nekem annyira egyszerűnek tűnik hallgatni, amikor más beszél, hogy az már nevetséges. De valaki egyszerűen nem képes megérteni, hogy ez illetlenség.

Az ilyen nincs megnevelve vagy agyi problémákkal küzd?


2020. dec. 13. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Mert bunkó. A volt főnököm is ilyen volt, ha a nagyfőnökkel való megbeszélésen ott voltam, akárhányszor elkezdtem egy mondatot, még az első szónál belevágott és beszélt lelőhetetlenül.
2020. dec. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Neveletlenek. Akkor teszed a legjobban, hogy sorsukra hagyod őket és ha arra kerülne sor, hogy ezt sérelmezzék nálad, akkor érdemes a tudtukra adni ezeknek az embereknek, hogy azt kapják, amit adnak.
2020. dec. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!