Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetértetek, hogy aki nem...

Egyetértetek, hogy aki nem éli meg minden napját csodaként, akkor nincs is értelme az életnek ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 14. 18:57
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/117 A kérdező kommentje:
A boldogság keresése az egyfajta túlélési mechanizmus, ez segít az életben maradáshoz, mert a szomorú ember depressziós lesz, ha depressziós akkor alig eszik valamit, vagy túlzabál, ebből következnek az egészségügyi problémák, amik előbb-utóbb lehetetlenné teszik a munkavállalást, vagy jön a leszázalékolás, és akkor lehet ugrani a Taigetoszról, mert az legalább gyors megoldás....
2020. dec. 17. 21:51
 112/117 A kérdező kommentje:

110: A te beteg vagy. Keress fel egy szakembert!


Miért is ? Én, ellentétben veled, nem személyeskedtem, te se tedd. Én a pozitív gondolkodás mellett mondok védőbeszédet, miért lennék beteg ?

2020. dec. 17. 21:53
 113/117 A kérdező kommentje:
Ha megszűnnek az érvek, jön a hülyézés.... Jól van, fiam....
2020. dec. 17. 21:55
 114/117 A kérdező kommentje:
110: Szóval azért, mert pozitívan gondolkodom, beteg vagyok... Micsoda meglátás !!
2020. dec. 17. 22:02
 115/117 A kérdező kommentje:
Kedves 110-es: Neked is sok boldogságot kívánok és hogy minden bú és bánat elkerüljön! Isten Áldjon ! 😊😊🤗😉☺️
2020. dec. 17. 22:15
 116/117 anonim ***** válasza:

Kérdező, utoljára mondom el, hogy én is a pozitív gondolkodás híve vagyok. De te nem vagy az. Te erőszakoskodsz itt. Azt csinálod, mint régen a keresztes lovagok, akik karddal, erőszakkal próbálták a keresztény vallásra áttéríteni az embereket.

Te is erőszakoskodsz, főleg ezzel a "kell" kifejezéssel!

Ki mondta, hogy boldognak kell lenni? Senki! Mindenki úgy él, ahogy akar.

Hiába is tagadod, de stílusod és mentalitásod vetekszik a hittérítőkével. Erőszakoskodsz!


Ebből látszik, hogy te egyáltalán nem vagy boldog. Pl. a jógik, a buddhisták, hogyan tanítanak? Ők holt nyugodtak, belsőleg kiegyensúlyozottak és ők nem térítgetnek, veled ellentétben. Neked nincs meg a lelki békéd!


Na, kipróbáltad már a tükörpróbát? Vagy azt se tudod, hogy mi az?


Az nem személyeskedés, ha szembesítelek a hibáiddal, mert te nem látod azokat.


A "kell" kifejezést pedig felejtsd el, ez a kényszer szava! A boldogság elérése pedig nem kényszer.


Fejezd kérlek be, ami csinálsz! Saját magadnak se teszel ezzel jót, hogy nyomod itt az erőszakos üres szavaikat, mivel mögötte nincs semmi és még hiteles se vagy!


Vádaskodhatsz itt, meg beállíthatsz mindenkit, természetesen rajtad kívül, hogy mi vagyunk a rosszak, te pedig a jó. Ez se lesz egy pozitív dolog.

Inkább nézz mélyen magadba, és gondolkodj el azon, miért viselkedsz így.


Találd meg a lelki békédet.🧘

2020. dec. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/117 A kérdező kommentje:
116: Én boldog ember vagyok, de köszönöm aggodalmadat. Az Univerzum meglepetéseket osztogat mindenkinek, mindig mutat valami újat. Az életben minden dolgot meg kell köszönni: a jó dolgokat azért, mert örültünk neki, a rosszat azért, mert megmutatta, milyen esendőek vagyunk. Minden dolog minket szolgál. Hihetetlen bőség az, amiben élünk. Sok boldogságot kívánok neked 116-os, és remélem, hogy mindig Jézus útján jársz majd. Isten Áldjon ! 😊😊🤗
2020. dec. 19. 18:13
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!