Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetértetek, hogy aki nem...

Egyetértetek, hogy aki nem éli meg minden napját csodaként, akkor nincs is értelme az életnek ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 14. 18:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/117 A kérdező kommentje:
Szerintem meg boldogság nélkül semmi értelme az életemnek. Ha tetszik, ha nem. Egy fabatkát nem ér.
2020. dec. 14. 19:24
 22/117 A kérdező kommentje:
Az életnek, bocsánat elírtam.
2020. dec. 14. 19:25
 23/117 A kérdező kommentje:
És nem trollkodok, tényleg így gondolom. Végtére is kereshet akármennyi pénzt valaki, lehet akármilyen jó lakása, autója, munkája, ha nem boldog, az élete kutyasz@rt sem ér.
2020. dec. 14. 19:27
 24/117 A kérdező kommentje:
Ezért kell minden embernek ezt tudatosítani magában, hogy minden napját élje úgy, mintha az utolsó legyen, és a boldogságáért ne holnap, ne 10 év múlva tegyen, hanem ma. Azz kell megkeresni, mi tesz boldoggá, pl hobbi, vagy család és arra kell áldozni az energia nagy részét, a destruktív energiákat meg minimálisra csökkenteni.
2020. dec. 14. 19:30
 25/117 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező, feltettem egy egyszerű kérdést, hogy kiktől olvastál eddig ilyen témában.

De ha erre se vagy hajlandó válaszolni, akkor hogy várhatod el, hogy egy percig is komolyan vegyünk téged?

Az egész szöveged csak üres szavakból áll. NEM TUDSZ 0-24-ben boldog lenni, ez fizikálisan képtelenség.


Élj csak az álomvilágodban, viszont kétlem, hogy te így élnél, ahogy itt próbálod itt a nagy hűű de nagy happyman lenni.

Pont az ellenkezője jellemző rád. Rettentően boldogtalan vagy, itt próbálsz kompenzálni és itt próbálod "megvalósítani" azt, amit a valós életben neked nem megy.

2020. dec. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/117 anonim ***** válasza:
Ha rohadtul frusztraltnak leves a celod, akkor ez a f@szsag jo kezdet hozza.
2020. dec. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/117 A kérdező kommentje:
25: Belőled meg árad a rosszindulat. Hallgattam pl előadást a témáról, meg pszichológiai témájú könyveket egyébként. Ez nem álomvilág és úgy feltételezed hogy boldogtalan ember vagyok, hogy nem is ismersz. De én nem akadok fenn ezen. Minden nap csoda nekem, pont. Nyugodtan lehet szidni engem, meg kötekedni. És minden új napért hálás vagyok és hálát adok. Még ha ezért bolondnak is tart mindenki. Akkor leszek boldog bolond inkább, mint egy szomorú, megkeseredett okos ember.
2020. dec. 14. 19:54
 28/117 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel erre egyáltalán nem vágyok. Ez a minden nap a boldogság levélben úszni dolog, nekem borzasztó nyálas. Hiszed vagy sem, de egy ilyen élet gondolata engem taszít. Sokkal jobban szórakoztatnak más érzelmek. Egyébként mit értesz ilyen hű dolog alatt. Mert én például a megtestesült elégedetlenség vagyok, szinte semmi sem számít Hűűnek nálam. Szóval most akkor hogyan kéne átélnem? Na mindegy, de kíváncsi lennék neked mi ez a hű, és hogy te akkor minden nap így érzel?
2020. dec. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/117 A kérdező kommentje:
Persze a boldogság nem magától jön, de a körülményeket hozzá meg tudom és meg is fogom teremteni, akkor is, ha a károgóknak ez nem tetszik.
2020. dec. 14. 19:57
 30/117 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, mondatértelmezés: KIKTŐL? Ez egy igen egyszerű kérdés.

Nem általánosságban kell itt beszélni, hanem konkrétumokról.


Ha elolvasol egy könyvet, akkor annak tudod a címét és a szerzőjét is.

Te csak terelni tudsz.


Nem vagyok rosszindulatú, csupán érdeklődve kérdeztem, hogy kiktől olvastál könyvet. Ha ez neked rosszindulatúság, akkor komoly pszichés problémáid vannak. Főleg azért, mert itt úgy viselkedsz, mint egy HITTÉRÍTŐ!

2020. dec. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!