Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetértetek, hogy aki nem...

Egyetértetek, hogy aki nem éli meg minden napját csodaként, akkor nincs is értelme az életnek ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 14. 18:57
 61/117 anonim ***** válasza:
56%
Egyébként ha pár kommentelő, akik szerint nem vagy boldog, na ha pár ilyen ember felidegesít és elveszi a jókedvet, akkor te hogy vagy olyan gyakran boldog? Mármint az életben ennél sokkal nagyobb sértések vannak, kb 10 percenként.
2020. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/117 A kérdező kommentje:

" konkrétan azt se írtad le, hogy téged mi tesz boldoggá!"


De már leírtam te madár, olvass vissza.. Hobbik, jó ételt enni, találkozni barátokkal stb... Értő olvasás megy? Vagy kezdjük az alapoktól?


Pozitív gondolkodással kapcsolatos személy? Pl Szabó Péter, vagy hallgattam Popper Pétert is, most boldog vagy? Ülj le fiam a helyedre, megbuktál !

2020. dec. 14. 21:03
 63/117 A kérdező kommentje:
61-es: De ezek a saját gondolataim 61-es, azért ne tarts már ennyire önállótlannak, hogy nem lehetnek saját gondolataim, és mindig valami neves embertől idézek. Fárasztó vagy nagyon...
2020. dec. 14. 21:07
 64/117 anonim ***** válasza:
Kérdező (valószínűleg ezt sértésnek fogod venni, nem annak szánom, csak nem tudom normálisan megfogalmazni és nem bírom megállni, hogy ne írjam le.) de őszintén feldobtad a napomat. Ugyan úgy pattogsz a kommenteidben, mint amiért a többieket szidod, hogy beszólogatnak. Jajj igazán jóízűt nevettem ezt a beszélgetést olvasva. Azt hiszem nekem meg van a napi "katarzis".
2020. dec. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/117 A kérdező kommentje:
65: Örülök, hogy segíthettem🤗🤗 Jó, ha valakit jobb kedvre derítek. Igaz, nem ez volt a cél, csak az az jómadár nekiállt piszkálni engem, meg kötözködni.
2020. dec. 14. 21:14
 66/117 anonim ***** válasza:

Kérdező, te általánosságban írtad azokat, nem saját magadra vonatkozóan! Írj E/1-ben dolgokat.


Pl. tegnap mik tettek téged boldoggá?



Na, ennyire nehéz volt leírni két nevet? Vagy ennyi időbe telt két nevet megkeresni a neten, akik ezzel foglalkoznak?


Legyenek saját gondolataid, ha tudod is a szavak jelentését ês tudod is őket megfelelően használni.

2020. dec. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/117 A kérdező kommentje:
67: Rendben, te Vakvarjú, repülj tovább...
2020. dec. 14. 21:15
 68/117 A kérdező kommentje:
Akarom mondani 66
2020. dec. 14. 21:16
 69/117 anonim ***** válasza:
Most komolyan, nagynak hiszed magad az ilyen szánalmas és együgyű beszólással?
2020. dec. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/117 A kérdező kommentje:

" Pl. tegnap mik tettek téged boldoggá?"



Az, hogy NEM VOLTÁL az életemben !!


" Legyenek saját gondolataid"


Vannak, ugye milyen meglepő?? Taka van, boldogíts mást..

2020. dec. 14. 21:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!