Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért buknak a mai lányok az...

Miért buknak a mai lányok az ilyen fiúkra?

Figyelt kérdés

Mint pl. az ilyen lilsamuel_ félék. Dancsó videójában is szerepel. Tipikus ismertetőjel az oldalt rövidre nyírt, fadelt haj, a fejtetőn meg a hosszúra meghagyott, néha begöndörített fészek. Plusz még szigorúan 65kg alatt legyél, és 180cm felett. Plusz a babaarc. Ja és ezek mellett mindenáron bunkónak kell lenni minden nővel, és cserélgetni kell őket havonta.

Az utcán szétnézek, és mindenhol ilyen fiúkat látok, sokan csoportokba, ahol mind ugyanígy néznek ki. És mindnek van barátnője. Bevallom őszintén egy kicsit irigy vagyok rájuk, hogy mindig nők veszik körbe őket, és futnak utánuk.

De nem értem, hogy miért? Hugom is egy ilyen sráccal járt, majd félév után megcsalta tesómat, és szakítottak. Azóta a srác a 3. lánnyal van együtt, a hugom meg még mindent megtenne azért, hogy összejöjjenek. És nem lehet lebeszélni róla, mert az összes barátnője is ilyen bolond, megvannak őrülve ezekért a palikért. Pedig semmibe nem veszik ezek a srácok a nőket, és mégis futnak utánuk a lányok. (20 éves kor alatt persze.)


Engem ez kicsit elszomorít, mert én nem ilyen barátot akartam a hugomnak... Hanem olyat aki megbecsüli. Másrészt ezek a srácok teljesen elrontják a nőket, szétcsalják őket, és ezért lesz később minden nő férfi utáló, és azon a csávón fogják megbosszulni, aki nem érdemli majd meg...



2020. dec. 16. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Ízlésben sose keresd a miért-et és a válaszokat. Egyszerűen ezekre a dolgokra nincs magyarázat és egzakt válasz. Ez jön be nekik és kész. Nem hibás ebben sem a lány, sem a fiú. El kell fogadni, hogy ez van. Tudom, idegesítő, és teljesen irracionálisak manapság ezek a dolgok, de nem tud mit tenni az ember.


Most ez olyan, mintha te nem szeretnéd pl. a zöldségeket, csak és kizárólag tésztát ennél 0-24-ben. Hiába próbálnálak meggyőzni arról, hogy a zöldségben sok a vitamin és elengedhetetlen az ember számára, de ha egyszer utálod a zöldséget, akkor nem fogsz csak azért is magadba tuszkolni belőle, hiába próbáltam szerinted is racionális érvekkel hatni rád.

2020. dec. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

És a pasik miért azokra az instalányokra buknak akikre már a saját anyjuk sem ismerne rá műszempilla, műhaj, műköröm és műmell nélkül? Miért tojnak nagyívben a természetes nőkre akik nem tökéletesek, de legalább vállalják önmagukat?

Mert gusztustalan felszínes lett a világ, azért.

És én is levezethetném hogy ezek miatt az instalányok miatt hiszik azt hogy a nők csak a vastag pénztárcára, a nagy farokra meg a BMW-re mennek és hogy ők elrontják a pasikat és miattuk az összes nőgyűlölő lesz, mert a normális nőket is egy kalap alá veszik ezekkel a kirakatcsajokkal.

2020. dec. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Hát nem tudom, hogy hoztad összefüggésbe a hajviseletet a testalkattal és a jellemmel.:))

Ezek nem tartoznak össze.

Nyilván nem nehéz találni több ilyen figurát is, de sztem a korosztály 25%-át teheti ki, hiszen mindenkinek más a testalkata és a jelleme és a vonzereje is. A haj az lehet divat.

2020. dec. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Pont egy olyan példát hoztál fel, aki jó eséllyel pár év múlva modellkedik majd valahol, már ha még nem teszi. És pont az ilyen gyerekek alakítják a divatot, akik miatt az összes kortárs fiatal úgy akar kinézni, mint ők. Most ez a sablon, trend, divat, akár hajról, akár alkatról van szó, a jellem soha nem volt ebben mérvadó.
2020. dec. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Eh, nem tudom a magyarázatot én sem. Az újabb őrület a lányok részéről a Paul Street majmolása, amit szintén nem értek.


#2 Engem pl. pont nem érdekelnek az instamodellek (és szerintem sok más fiú van így), annyira nem is számít a "szépség", csak legyen értelmes, meg jólelkű. De hát... ilyen nőből nincs túl sok.


20F

2020. dec. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

#5

Ahogy sok olyan lány is van aki nem a fent leírt pasikra bukik.

2020. dec. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4%
Mert még fiatalok. Idővel rájönnek, hogy semmit nem érnek ezek a férfiak.
2020. dec. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Egyszerűen nem tudom felfogni miért lettem lepontozva #6 válaszként.
2020. dec. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!