Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok miért a náluk idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért a náluk idősebb fiúkra buknak?

Figyelt kérdés

2020. nov. 23. 22:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
70%
Én azért szeretem az idősebb pasikat mert általában túlnyomó többsége érettebb mint a korosztalyom agyilag.Jobban tudok velük beszélgetni,és jó esetben a szexben is jobbak.
2020. nov. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
58%
A fiùk később érnek.
2020. nov. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
39%
Mert ez a természetesebb.
2020. nov. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
73%
Nem lehet általánosítani
2020. nov. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
70%
Pontosan ahogy az 1-es mondja. Én is az idősebb pasikat szeretem, sokkal érettebbek mint a saját korosztályomban lévők, nem gyerekesek már, van életcéljuk, és képesek tisztelni és értékelni egy nőt, persze tisztelet a kivételnek.
2020. nov. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
43%
Öntudatlanok, sete-suták még abban a korban. Csak később ütnek be matróna ösztönök.
2020. nov. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
16%
Evolúció miatt
2020. nov. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
27%
Utso, hogy jon ide az evolucio?
2020. nov. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
65%
A nőknek erős stb férfi kell, nem egy ovodás, ez mindig is így volt. Az meg, hogy a fiuk később érnek egy baromság, lehet valaki érett 16 évesen de lehet hülye 30 évesen is
2020. nov. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
86%

A lányoknak nem feltétlenül az idősebb fiúk jönnek be, hanem inkább azok, akiken látják, hogy érettek, biztonságot nyújtanak, emellett szórakoztatóak és jó velük lenni. Nameg jól néznek ki.

Bárki bármit mond egy lány szeret valamilyen módon felnézni arra aki tetszik neki.

Nos ebből viszont tényleg az következik, hogy sokszor a korukbeli fiúkat komolytalannak tartják, hiszen nem könnyű megfelelni ezen feltételeknek. Az idősebbek kicsit megfoghatatlanabbak, rejtélyesebbek, izgalmasabbak lehetnek számukra. Aztán jellemzően kiderül előbb vagy utóbb, hogy attól, hogy valaki idősebb nem feltétlenül érettebb is. Sok lány esik bele ebbe a csapdába és sokan pórul is járnak.

2020. nov. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!