Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a lányok buknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a lányok buknak az okos fiúkra?

Figyelt kérdés
Tehát akik egyetemen tanulnak vagy egyetemet végeztek. 19/f
2020. ápr. 23. 03:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Az ész vonzó. De ha nincs mellé más, akkor kevés. Továbbá, ha rosszul hasznàlod, az sem jó.
2020. ápr. 23. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Egyetemre jarastol nem lesz valaki okos. Amugy bejon a lexikalis tudas is, de az onmagaban eleg keves, ha valaki csak magolni tud, de logikusan gondolkodni nem. Egy matematikust / programozot stb ilyen ertelemben pl okosabbnak tartok joval, mint egy irodalomszakos barkit. De egy nem egyetemet vegzett vallalkozo is lehet okosabb egy mesterdiplomas bolcsesznel, mert nagyobb erteke van annak, ha valaki a penzugyekhez, marketinghez, stb ert, mint annak, hogy ismeri az olasz nyelv eredetet meg szerkezetet meg mittomen mert olasz szakra jart. (Legalabbis az en szememben, de altalanossagban is tobb haszna van, mivel az a tudas kb barmikor jol johet, mig az olasz kb csak akkor fog jol jonni, ha kifejezetten olyan teruleten dolgozik az ember.)

Szoval ja, az okos sracok menok, csak ne egyszerusitsuk le annyira a dolgot, hogy egyetemista = okos :)

2020. ápr. 23. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Na igen, az okos és az egyetemista szavak nem szinonimák. Meg egy klasszika-filológia szak nem egy csajmágnes, ha orvosnak tanulsz az már más, látják benned a potenciált! Egy nemzetközi nőmagazin felmérése szerint tudod mi a legszexisebb férfi foglalkozás? Pilóta, tűzoltó, sportolö? Fenét! A pénzügyi igazgató! Szóval az a vonal is mehet ha már szempont a csajozás.
2020. ápr. 23. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Kiket tartasz "okos fiúknak"?

Nagytudású szakbarár a maga területén tartható okosnak, ám közben lehet érzelem nélküli, aki biztosan nem kell semilyen kapcsolatban.

Az, hogy valaki egyetemre jár(t), még emberi kapcsolataiban lehet kőbunkó.

2020. ápr. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Össze se jönnék olyannal, akinek semmi se szorult a fejébe.
2020. ápr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Én nahyon szeretem az okos fiúkat, de jól kell használni! Nem szabad folyton okoskodni
2020. ápr. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
A lányok általában szeretnek felnézni a barátjukra. Az okos fogalmán én nem konkrétan a lexikális tudást értem, hanem hogy legyen meg a magához való esze, találja fel magát.
2020. ápr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Nekem kifejezetten az jön be, ha egy pasi okos. Ezalatt pedig nem feltétlen azt értem, hogy egyetemista, mert például ismerek olyat is, aki egy sima szakgimibe járt, mégis agyilag simán túlmutat néhány "tanultabb" ismerősömön is. Ha nincs meg az adottságod, akkor az egyetemtől még nem leszel okos.
2020. ápr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%
A lányok 80%-a igen.
2020. ápr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

Én az intelligens fiúkat nagyon szeretem, de ez független attól hogy milyen iskolába jár vagy járt. Nem diploma függő. Rengeteg embert ismerek akik nem diplomáztak és mégis kristály tisztán látják a dolgokat villámgyorsan felismerik az összefüggéseket a dolgok között.

Nekem egy intelligens, humoros fiú nagyon szexi 😉

2020. ápr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!