Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az iskolában nem kéne eltöröln...

Az iskolában nem kéne eltörölni a tornasort? Ez ugyanis "body shaming"-nek minősül.

Figyelt kérdés

2020. dec. 18. 17:07
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
78%
Nálunk csak általánosban volt kötelező, gimiben a tanárokat hidegen hagyja:D de egyébként teljesen jogos! lehet valaki insecure, (bocsi,nem találok rá jobb szót) a magassága miatt is.
2020. dec. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%
Igen, tulajdonképpen vezethet önértékelési zavarokhoz. Engem például kimondottan megviselt, hogy az utolsók egyike voltam a tornasorban. Úgy éreztem, mintegy hierarchiában elfoglalt hely ez a fiúk között.
2020. dec. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
81%

El lehet törölni.

Bár ettől nem lesz senki magasabb.Az alacsony állhat az osztály leg magasabb diákja mellett.Kétlem, hogy ettől csökken a mérete miatti fusztráció.

Max jobban érzi a hónalj szagát.

2020. dec. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
50%

Fiúk, ne agódjatok, ha alacsonyak vagytok.

hófehérke királylány volt és legszebb az országban, és bukot a tőrpékre.

2020. dec. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
43%
Ezt nem vágom. Az alacsony kevésbé lesz alacsony, ha két magasabb közt áll? Nem lesz köztük senki legalacsonyabb? :)
2020. dec. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
60%
Biztos, hogy ez olyan nagyon fontos? Attól, hogy testnevelésórán mondjuk ABC-sorrendben sorakoznak fel a népek, az alacsonyak nem lesznek magasabbak és ugyanúgy elnyomott törpének érezhetik magukat.
2020. dec. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
69%

Ja és fiúk lányok vegyes sorba,mert nemek szerint sem szabadna meg különböztetni.

A sort is el kell felejteni,mert nem jó, hogy valaki mindig a végén áll.

Miért pont ő.Álljanak össze vissza.

Akinek nem jó az állóképessége,gugoljon le.

2020. dec. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
86%

Fordítsuk meg akkor a dolgot. Mi értelme magasság szerint beállni egy sorba? Mi értelme erre akár egy extra másodpercet eltölteni a torna órából? Nem igazán tudok bármilyen alkalomra gondolni, amikor volt ennek bármi szerepe, csak az idő ment el azzal mindig, hogy az emberek keresték a helyüket.


Egyébként nem csak alacsony fiúk vannak, a magas lányokat is ki szokták néha nézni. Nem igazán vagyok a pátyolgatás és a safe space-ek híve, de a rossz hagyományokat se szeretem.

2020. dec. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező,nálad mi a jó tornasor?
2020. dec. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Semmilyen. Ez igenis megalázó és jogom van tenni ellene!
2020. dec. 18. 18:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!