Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az iskolában nem kéne eltöröln...

Az iskolában nem kéne eltörölni a tornasort? Ez ugyanis "body shaming"-nek minősül.

Figyelt kérdés

2020. dec. 18. 17:07
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
48%

"Ez ugyanis "body shaming"-nek minősül."

Gondolom a nők előbb-utóbb elterelik idáig a dolgot, és fellázadnak a tornasor ellen is. Aztán ha vidámparkban mennek valamit kipróbálni, és csak X súllyal vagy magassággal lehet, beperlik a vidámparkot is body shaming miatt, mert nem engedik őket a játszókára. XD


"Igen, tulajdonképpen vezethet önértékelési zavarokhoz"

Nem az vezet önértékelési zavarhoz, hogy egymás mellé állnak a különböző magasságú emberek, sorrendben, hanem az, hogy rosszul gondolkodik az ember.


"Mi értelme erre akár egy extra másodpercet eltölteni a torna órából?"

Gondolom a fegyelem és tisztelet megadása a tanítónak. Egyfajta rend teremtése. Normális helyzetben én sem látnám értelmét, de ha egy csapat szétszórt gyerek össze-vissza rohangál, akkor csak úgy lehet órát tartani és tanítani őket, ha rendet parancsolnak.


"A sort is el kell felejteni,mert nem jó, hogy valaki mindig a végén áll."

Igen, aki a végén áll az mindig rosszul érzi magát, mert azt hiszi ő az utolsó. Ez gyermekbántalmazásnak minősül. Mindenkinek körbe kell állnia.

2020. dec. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Ne gúnyolódjatok, fogalmatok sincs milyen ez. Mellesleg nem nő vagyok.
2020. dec. 18. 18:27
 13/30 anonim ***** válasza:
15%

Kérdező,azt gondoltam tudod mi a helyes.

De nincs alternatívája a tornasor helyett.

Tervek nélkül mit teszel?

2020. dec. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Nem kell semmiféle sor. Vagy ne magasság alapján legyen. Lehet pl ABC szerint
2020. dec. 18. 18:33
 15/30 anonim ***** válasza:

"Gondolom a fegyelem és tisztelet megadása a tanítónak. Egyfajta rend teremtése."


Na ja, mert erre van szükség a 21. században. Nézzünk már a jövő irányába és vegyünk példát a finnekről inkább.

2020. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Én a legmagasabb lány voltam az osztályba szóval nyilván a végén álltam. Néha engem is idegesített de nem agyaltam rajta sokat. Mondjuk a mai napig ha lehetne én lennék 10 centivel alacsonyabb de hát ezt dobta a gép.
2020. dec. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

ABC mitől jobb?

Basszus én mindig a napló alján voltam.Tornasorban legalább az elején.Na nekem meg ez nem tetszik.

21 éves koromig női fogsz.

Ha ez vígasztal

2020. dec. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
23 vagyok 164 centi. Már rég nem járok iskolába, de még mindig borzalmas visszagondolni rá
2020. dec. 18. 18:44
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne gondolj 🙂

A suliban annyi rossz dolog volt, hogy felnőttként nem is értem miért nem gyújtottak fel.

Ja nem akartam, hogy a szüleim börtönbe kerüljenek.

2020. dec. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is hülyeség a tornasor. Amikor már percek óta állunk és várjuk, hogy a tanár cserélgesse az embereket mert x nőtt egy kicsit a nyáron és már 1mm-el magasabb mint y, de y és z között nem lehet különbséget tenni, de ha már itt tartunk akkor még két gyereket meg kell cserélni...Nem mindegy? Vagy amikor azért akad ki a tanár mert ketten helyet cseréltek valamilyen okból. Két percig állunk a sorban, amíg jelentés van, nem mindegy?
2020. dec. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!