Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen ember télleg ennyire...

Az ilyen ember télleg ennyire ostoba és magányos? velem van a baj ha félek vele együtt lenni(szobatársam) sztem pszichopata?

Figyelt kérdés
A csávónak 2012 ugyan az a profképe facen borítóképe nincs 1db megosztása sincs nem használ se tiktokot se instát se snapchetet... nem jött sörözni velünk mert azt mondta OLVASNI szeretne! a csávónak fontosabb egy fantáziavilág minthogy barátai legyenek!

2020. dec. 18. 20:15
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Van egy jó pár ilyen zakkant.

Miattuk nyitnak ki a könyvesboltok.És könyvtár is van.Bizarr.Nem csoda ha félsz.

Hogyan tudsz aludni?

2020. dec. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
aha te is ilyen vagy aki azt hiszi okosabb a másiknál ha nem azt csinálja mint a többi
2020. dec. 18. 20:31
 13/29 A kérdező kommentje:
képzled járok ÉN IS könyvtárba mert nekem is kellenek tankönyvek
2020. dec. 18. 20:32
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem olyan ismerősöm lenne, aki akkora paraszt mint te... hát én is inkább olvasnék, és lekoptatnám.


Minek az embernek ellenségek, ha olyan emberek veszik körül (mint, amilyen te is van), aki abban a tévképzetben él, hogy mindent fel kell tölteni a facebookra, mert az embereknek joguk van tudni, mit eszel, iszol, hol jársz... Azt is felteszed mekkorát sz*rtál reggel?

Az embereknek pont nincs semmi közük ahhoz ki mit csinál.

2020. dec. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező játsza itt az analfabéta fogyatékost, de a kulcsszavak közé beírta helyesen a posztmodern és félkegyelmű szót, szóval egyértelműen csak szórakozik :D
2020. dec. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Jelentve
2020. dec. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Szép irodalomról hallottál már? Vannak olyan bizarr emberek akik nem csak akkor mennek könyvtárba amikor a tanuláshoz kell könyv hanem szórakozásból.
2020. dec. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Nekem meg 1 profilképem van facebookon... Nem interneten élek, vagy ismerkedek. Pszicho vagyok?
2020. dec. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Az semmi, én már Facebookról is töröltem magam, remélem, most tőlem is félsz.
2020. dec. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
jah vágom itt gykn csak ilyen nyomik vannak mert ugye profkép nélkül is lehet írkálni
2020. dec. 18. 20:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!