Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is érzi úgy, hogy megválto...

Más is érzi úgy, hogy megváltoztatta a karantén?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Március óta szinte csak a szobámban vagyok, a nyári szünetben is óvakodtam mindenféle összejöveteltől, baráti találkozóktól, még akkor is, ha az összes barátom elment. Nagyon szívesen jártam - keltem a belvárosban, szinte naponta volt programom iskola után, mindig beültem valahová a barátaimmal, vagy csak szimplán egyedül. Társasági embernek tartom (vagy tartottam) magamat.

Most viszont már alig vágyom ki a házból. Annyira, de annyira fáj a lelkemnek, de azt hiszem, hogy be kell valljam: mostanság a legjobban egyedül érzem magamat. Ha olvasok, tanulok, sorozatot nézek a szobámban. Ha a családdal együtt vacsorázunk, akkor is alig várom, hogy mehessek vissza a szobámba. És ez fáj a legjobban. Annyira szeretem őket, de egyszerűen néha vannak napok, amikor zavar az emberi társaság. Az sem könnyít a helyzetemen, hogy 27-én töltöm a 18-at és hát... Nem így terveztem..

Kérlek osszátok meg velem az érzéseiteket, mert jelenleg sírógörcsöm van. Én nem ez az ember voltam.



2020. dec. 19. 19:19
A kérdező szavazást indított:
Igen, nagyon megváltozatott
Nem különösebben
Nem, egyáltalán nem változtam
40 szavazat
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
* a covid előtt nagyon szívesen jártam-keltem
2020. dec. 19. 19:21
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Én sem ez az ember voltam még 10 évvel ezelőtt. Nem csak egy karantén, de minden hatással van az emberre és az évek alatt ezek összeadódnak, így mindenki más lesz idővel mint aki volt csak van aki kevésbé van aki jobban...
2020. dec. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Emberfóbiàs lettem.


Multkor céges èrtekezlet aztàn neki àlltak meselni hogy kinek melyik rokona virusos.

Kezdtem ugy érezni mintha vmi lepraterepre kerültem volna. Otton fürdés ruhamosàs erös vegyszerrel..es azon agyalok hogy mièrt nem mondtàk elöre mert akkor el sem megyek. Meg miert nincsenek az ilyenek karanténban?

2020. dec. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

*rokonunk is nagy elánnal jön x helyröl hozzànk. Hàt nekem kellemetlen azolni hogy oké hogy családtagok, de...

Most még a karàcsonytol is rettegek

2020. dec. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
Nem igazán. Előtte is antiszociális voltam most legalább annyit sem kell magyarázkodnom mint előtte. Tök jò.
2020. dec. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%
nálam sincs változás, viszont körülöttem változott minden...most remekül meglátszik, kinek mit bírnak ki az emberi kapcsolatai...én nem sajnálom, hogy gyakorlatilag mindenki eltűnt mellőlem.
2020. dec. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

Én korábban egy hosszú átalakulás után lettem kicsit kevésbé antiszoc, előtte utáltam nagyon az emberek társaságát.

Aztán jött a covid, és örültem mint majom a farkának, hogy végre nem kell találkozom senkivel személyesen. Végre saját magam lehetek. Ez volt tavasszal

Viszont nyáron, amikor ki lehetett már menni, én lepődtem meg a leginkább, mert örültem hogy emberek közt lehetek. Most is megvan ez az érzés, élénken emlékszem.

Az őszi lezárás meg korlátozás nekem olyan mint mint minden tél: egyre hosszabbak az éjszakák, a sötét időszak, egyre komorabb minden. Varom a tavaszt már nagyon. Nem is annyira az embereket, hanem hogy mozdulhassak valamerre. Csavarogni szeretnék, céltalanul sétálni. Mergelődni azon hogy minek jár a sok bolond a plázákba.


Szóval nekem kicsit más, de nagyon is megértelek

2020. dec. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Csak külsőleg, mivel nem lehet annyit mászkálni. De azelőtt is jól éreztem magam itthon, szóval nem. Viszont elmaradt néhány kötelező rokonsági program, ami tök jó!
2020. dec. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem megváltoztatott, lefogytam, mert munka után vacsorázni szoktunk, majd sétálni, aludni. Most nincs idő vacsorázni, mert 8-ra haza kel érni, és utána már nem esik olyan jól/nem tudok normálisan enni mert hamarosan alvás. Tönkretették a bioritmusunkat. Amúgy lelkileg nem változtatott meg, ugyanolyan vagyok mint előtte.
2020. dec. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem változtam.

Ja de most még kevésbé hiszem el amit mondanak a Tv-ben.

2020. dec. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!