Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Árufeltöltők miért csapkodják...

Árufeltöltők miért csapkodják dühösen a rekeszeket?

Figyelt kérdés
Legtöbbjük jó hangosan odavágja, hogy mindenki lássa és hallja hogy mennyire utálja ezt.

2020. dec. 21. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Dolgoztál is egy percet kereskedelemben? Ha nem, akkor honnan tudod, hogy akkor per pillanat mit érez át, mikor rajta kívül nincs más, aki segíthetne neki, b..szogatják a vásárlók, nagyon sok az áru, egyedül nem bírja..stb.
2020. dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Szar munka, szar pénzért. Miért csodálkozol?
2020. dec. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Mert szeretik a kényelmes, jól fizető munkájukat, azért.
2020. dec. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Hidd el, te is ezt tennéd egy idő után, ha kollégák lennétek.
2020. dec. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Mert te aztán tudod, hogy miért vágja oda. (Nem azért, hogy mindenki hallja, hanem ha le kell tenni valami nehezen, akkor könnyebb odavágni, mint finomítani. Hidd el, ha te is ilyen rekeszeket cipelnél teljes munkaidőben, te sem arra ügyelnél, hogy finoman tedd le.)
2020. dec. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Én dolgoztam párszor diákmunkában árufeltöltőként, és nagyon élveztem. Jó érzés a lerabolt polcokat szépen, esztétikusan feltölteni. Ha pedig ez valakinek nem tetszik, miért hagyja abba az iskolát 8 osztály után? Elvégre sejthetné, hogy annyi végzettséggel vezérigazgató nem lesz. Ja, de hát a haverok, a kocsma, a drogok fontosabbak. + csúfolni, kinevetni, strébernek nevezni a jó tanulókat. Hát drágám, visszanyal az a fagyi egyszer.
2020. dec. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
Nehéz melót hosszan így érdemes csinálni. Amit bír a cucc. Haladjon és tovább bírd. Pont lényegtelen, hogy random mimózák mit vetítenek bele, amikor a kölykeid emelgetésével folytatódik az amúgy is hosszú nap.
2020. dec. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
Azért mert MAgyarországon még mindig nem ismerik hírből sem a munakvédelmet, hogy pl mit és hogyan kellene csinálni, hogy ne szakadjon meg. Plusz nincs meg a morál és az intelligencia, hogy nem tartozik másra, hogy neki mennyire szar és nem kellene látványosan szenvedni. Ilyen vislekedésért külföldön már repülne valaki.
2020. dec. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

# 1


Nem. Hasonlo, pakolos munkat csak hotelben Londonban, a vendegek borondjeit vittem fel a szobajukba.

2020. dec. 21. 21:15
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

#6: Hogy te nem jártál még a kereskedelem közelében sem, az is biztos. Szépen, esztétikusan feltölteni a polcot? Örülhetsz ha bekúrod az árut a helyére, mert már ott liheg a főnök a nyakadban, hogy vagy belehúzol, vagy repülsz. Ez külön jó móka, mikor nem üres a polc, darabos a termék, neked meg figyelni kell a szavatossági idő szerinti rámolásra. Ha netán mégis eljutnál a leigazításig, vagy hogy eleve így tölts, akkor meg azon fogsz szentségelni, hogy nem jön ki az arcszám, ami a planogramban szerepel. Vagy épp be sem fér a termék átépítés után.


És akkor még csak végezted a munkád, nem küldtek át pultba, nem téged vittek másik osztályra sárgázni, árut átvenni, takarítani...


Egyébként elárulok egy titkot: Sok, idősebb dolgozó konkrétan kereskedelmi végzettséggel rendelkezik, mivel szerettek volna a kereskedelemben dolgozni. Csak mikor ők még ezt érezték, akkor nem az volt a divat, hogy hajtsuk szarrá a munkást, hanem az, hogy mindenki végezze azt, ami a feladata, méghozzá minél jobban. Az utolsó csapatban amiben dolgoztam, egyedül nekem nem volt kereskedelmi végzettségem, így ezt nem egy helyről hallottam. És ezek az emberek még ma is szeretnék a munkájukat, ha megbecsülnék őket emberileg, és nem azt néznék, hol lehet még egy kicsit több melót rájuk sózni. Persze nem mindenhol van így, de a nagy átlag ez.

2020. dec. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!