Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszichopata vagyok anyámnak...

Pszichopata vagyok anyámnak van igaza?

Figyelt kérdés

egyszerűen kiráz a hideg amikor anyám vagy akárki hozzányúl a kajámhoz, az evőeszközömhöz, a tányéromhoz, a kezemhez kaja előtt vagy az arcomhoz nyúl. egyszerűen undorító belegondolni, hogy az a buta ember megsimogatja a macskát kitörli a seggét majd szeretetből meg akarja kenni a kenyeremet. hihetetlen h azt hiszi én vagyok őrült.


Van egy dobozom teli mogyoróval kesudióval mandulával kb 5 000 ft értékben. Most arra jöttem haza h macskával az ölében jőízűen zabálja és még ő volt felháborodva h kiakadok ezen


2020. dec. 21. 21:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
52%

Ez egy kényszeres gondolat nálad.

A másik dolog, hogy a te stiklid ne más életét keserítse meg.

Én például utálom, ha valaki beleiszik az üvegbe. De ha ez történik, akkor nem elkezdem lehordani ronda szavakkal, mint te az anyukádat, hanem iszok vizet, vagy nyitok másik üdítőt. Vagy ha úgy van, akkor előbb felajánlom a másiknak, amikor inni készül, hogy hozok neki egy poharat.

2020. dec. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
de baszki megmondom anyámnak utálom ha összefogdossa a kajám erre belopódzik a szobámba és felzabálja a kajámat.kajak autista vagyok?
2020. dec. 21. 22:19
 13/22 anonim ***** válasza:
56%
Hát ha nem tudod irányítani, akkor autista vagy. Ha csak hisztizel, akkor önző kis bunkó.
2020. dec. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
81%

ez inkább vmi kényszeresség,mármint ez a kézmosásos bacilusos téma.


a másik dolog pedig a kontroll hiánya.

hogy nem te irányítasz.

szenvedsz tőle,hogy ilyen vagy olyan okból együtt kell élned vkivel,amikor neked kialakult szabályaid és értékrended van és igazából magadra haragszol,amiért nem vagy olyan lehetőségek birtokában,hogy megteremtsd a saját élettered és a saját szabályaidat.

ebben az a probléma,hogy ha csóró és így kiszolgáltatott maradsz,akkor az egész életed az alkalmazkodásra kell épüljön.

egy ennyire autonóm karakter mint ami alapján lehetsz a leírtak alapján,meg bele fog betegedni abba,hogy semmi kontrollja nincs semmi felett.

2020. dec. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
61%
Én is ilyen vagyok, csak igényes vagy. Ha hozzá nyúlok a macskahoz azonnal kezet mosok. A házba se engednem be ha rajtam múlna. A többi amit írtál is szinte mintha én írtam volna.
2020. dec. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
31%
Nekem amúgy ezért is nehéz barátnőt találni, a legtöbb lány az macska vagy kutya bolond. Nem elég hogy nem mosnak kezet a macska után de még az ágyba is beviszik. Szörnyen undorító. Macskás kézzel nyúlkál mindenhez akinek ez nem undorító az igénytelen. Udvaron van azoknak a helye.
2020. dec. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
14-es én nem tudom te mi a rákot gondolsz de 15 évesen hogy a francba teremtsek saját életteret?XD mennyek a híd alá?
2020. dec. 22. 08:56
 18/22 anonim ***** válasza:
77%
pszichopata nem vagy, az teljesen mas. de kicsit valoszinuleg kenyszerbeteg vagy, persze ezt lehetetlen lattatlanban megallapitani
2020. dec. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
56%
És abba még bele se gondoltál, hogy alapból a mocskos kezével főzi a kajádat. Minden alapanyagot hozzáér. A boltban amit megérintesz, azt előtted idegenek fogdosták, akik nem mostak kezet, meg a seggüket vakarták, vagy az orrukban túrkáltak. Azt tudtad, hogy az emberek 40%-a maszturbálás után sem mos kezet?
2020. dec. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igazad van. Étkezés előtt illik kezet mosni és úgy enni, hogy közben nem fogdosom a kutyát meg a macskát. WC-zés után is kezet kell mosni és utána nyúlni az ételhez. Sőt szerintem sokszor WC-zés előtt se ártana.
2020. dec. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!