Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Porcelán korona az gusztustala...

Porcelán korona az gusztustalan? Esélyem van párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy fogamon porcelán koronák vannak, és hogy ezzel csókolózni gusztustalan? Fiatal vagyok még ehhez de ezt dobta a gép.

2020. dec. 21. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Csókolózni nem kell párkapcsolatban, de aki akar, azt meg nem fogja ez zavarni.
2020. dec. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem ezt a kérdést. Mi köze van ennek a párkapcsolathoz, vagy egyáltalán a csókolózáshoz?
2020. dec. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Ha szét lennének rohadva a fogaid az lenne a gusztustalan, a koronával semmi baj nincs

(nekem is van, 33 vagyok)

2020. dec. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is van porcelán koronám. Szép. Nem tudom, mi a gond ezzel?
2020. dec. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Nekem hiányzik egy vámpírfogam, ezzel olyan igazi "maunika shows" mosolyom van:)

De mégis van barátom (nem a legalja, külsőre és belsőre is imádom), és a csókkal sincs semmi baj.

Ne aggódj ilyeneken, sokkal fontosabn dolgok fejlesztésébe is fektetheted az energiád

2020. dec. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, ki kezdi úgy az ismerkedést, hogy a fogászati problémáiról beszél?? :O Egyébként mi a gond vele? Nekem is van, senki meg nem mondja hogy az nem az én fogam. Jobb mintha rohadna, vagy hiányos lenne, az nagyfokú igénytelenség.
2020. dec. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Apukámnak 30 éves kora óta volt porcelán koronája. Azt hiszem 6, vagy 8 foga. Az tuti, hogy elől teljesen az volt.

Na de lényeg hogy 10 éve eltört neki és akkor konstatáltam, hogy az "mű fog" volt. Mindig is azt hittem, csak szimplán ilyen szépek a fogai :) szóval ne aggódj szerintem. Nem undorító. Nem is értelek :)

2020. dec. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem dohanyzas gusztustalanabb mondom ezt dohanyoskent
2020. dec. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen 8-as!Mondom ezt én,mint ex dohányos
2021. jan. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt dobta a gép. Bár mindig igényes voltam a szájhigiéniára, gyerek koromban volt valami hiány betegségem. Huszas éveimben egymás után törtek el a belső rágó fogaim. /nem, nem szuvasodtak hanem ahogy egy porcelán eltörik./ Miután ki lettek pótolva /hid/, illetve az orvosom javasolta, hogy az épeket is jobb lenne lereszelni és porcelán koronát tenni rájuk. Sosem okozott gondot. Azóta eltelt 20 év, semmi bajom a fogaimmal. A magán életemben sem okozott sosem problémát. Ápoltan, igényesen nézzél ki ez a lényeg.
2021. jan. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!