Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ne legyek öngyilkos?

Miért ne legyek öngyilkos?

Figyelt kérdés
Egyre többször jut eszembe, hogy akár öngyilkos is lehetnék is igazából egyetlen egy dolog sem jut eszembe, hogy miért lenne érdemes tovább élni az életem. Alapvetően nem szeretnék meghalni, de semmit sem szeretek az életemben és egyáltalán nem látom semmi értelmét.
2020. dec. 21. 23:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Én nem mondtam hogy ne legyél az, te dolgod
2020. dec. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Mi az, amit nem szeretsz az életedben, és mit szeretnél, milyen élethelyzetben lennél elégedettebb? Én sem vagyok teljesen elégedett a helyzetemmel, de vannak céljaim, és ez tud motivációt is adni. Meg az emberekkel való kapcsolattartás, barátság is sokat segít.
2020. dec. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Dorci1999 ***** válasza:

1,Azért ne legyél, mert lehet jobb lesz majd később.

2,Meg ha nem sikerül az öngyilkosság akkor ennél lehet nagyobb bajba is kerülhetsz, lehet lebénulsz.

3,Szüksége van a világnak rád.

4, Ha tudnák az emberek a szándékodat akkor lebeszélnének róla egy csomóan.

2020. dec. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
A 9-es által felsoroltak közül tulajdonképpen mind hiányzik az életemből, vagy nem abban a formában van jelen, amire vágyok vagy szükségem lenne. Ez maga a problémám is, hogy semmi sem úgy alakult, ahogyan szerettem volna és jelenleg semmi sincsen az életemben, amit pozitívan tudnék értékelni. Valamint lehetőséget sem látok arra, hogy ezen változtassak.
2020. dec. 22. 22:07
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha minden meglenne, akkor meg azon izgulhatnál mikor veszíted el. Csak szépen éldegélj, minden nap jutalmazd meg magad és a hobbi az nagyon fontos. Ha nem jó a pszichológus, költsd másra és max keress egy ingyeneset, hátha mégis segít valamit. Vagy pályaválasztási tanácsadót, úgy tudom vannak ingyenesek.
2020. dec. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudok örülni semmi másnak, mert sok dolog annyira zavar, frusztrál stb., hogy ezek mellett már minden jelentéktelenné válik. Egy átlag napon eleve nem is történik semmi, amitől jól érezhetném magamat. Régen volt hobbim is, de most egyáltalán nem köt le és nem tudom élvezni.
2020. dec. 23. 19:58
 17/20 anonim ***** válasza:
Jézus nem örülne neki...
2020. dec. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
97%
Hát... Legalább csokit egyél akkor, amiben sok a kakaó. Néha olyan jól felturbózza az embert. Már ha szereted a csokit.
2020. dec. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
53%

Most átérzem a helyzeted. Én is eléggé lent vagyok, amivel önmagában nem lenne gond, mert van ilyen. Viszont, az egyik számomra fontos emberről kiderült, hogy elég régóta hazudott nekem. És hiába próbáltam beszélni pár másik emberrel, valahogy senkinek sem volt túl nagy kedve hozzám.

Szóval, én is úgy vagyok, hogy miért ne legyek? Ha most nincs mellettem senki, mi a garancia rá, hogy később lesz? Ha most nem kíváncsi senki rám, akkor miért teperjek?

Lehet, hogy nézek valami módszert a hétvégére és akkor nem lesz már ilyen problémám.

2020. dec. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Gyerekek az én egyik szülőm is barom, mégis bírom nagyjából a strapát, bár be kell vallanom nehezen. De tartsatok ki, higyjétek el van sok jó dolog csak ne hagyjátok lehúzni magatokat.
2020. dec. 24. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!