Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék, ha semmi nem...

Mit tehetnék, ha semmi nem érdekel és unom azt ami van? 16/L

Figyelt kérdés

Sportolok (tánc), de már nem vonz, edzésre is alig akarok menni. Sokat rajzoltam, tehetségem is van, de már nem érdekel. Saját könyvet írtam, de nincs motivációm. Sorozatokat/filmeket néztem, de unalmasnak látom az összeset. Jól tanulok, de nem fog meg mostmár, nincs meg a miértje.

Egyszerűen semmi nem köt le. Egész nap csak fekszem egyik helyről a másikra, nyomkodom a telefont. Legtöbbször barátomnak írok, de mivel szólt hogy ráakaszkodom, így azt is befejeztem. Így már konkrétan beleőrülök abba hogy nincs mit csinálnom, unatkozom, semmi nem érdekel, nem tudom rávenni magam semmire.

Barátokkal mennék, de azt szülő nem engedi.

A karácsonyt is annyira vártam, most viszont nem érdekel az se. Csak azt akarom hogy végre legyen dolgom, ami érdekel is és szívesen csinálom. Eltünt az összes motivációm, és nem tudom hogy visszatérjen. Le akarom foglalni magam hosszútávra. Tényleg semmihez nincs motivációm, pedig sok mindent próbáltam már. Tippek?



2020. dec. 22. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kezdődött ez nálad? Minden rendben van veled lelkileg?
2020. dec. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Talán nyárral, mondhatni.

Előtte sem érdekelt sok minden, de találtam 1-2 dolgot, nagyon nehezen.


Nem mondanám hogy igen, de javulóban van.

Sok mindenen átmentem most az évben. Igazából, talán úgy írhatnám le legjobban, hogy hogy is van most a lelki állapotom, hogy borzasztóan érzékeny lettem mindenre. Naponta sírok, vagy ha nem, akkor sírhatnékom van. Mindig elfojtottam az érzelmeimet és dühömet, de kezdek megfulladni. Nagyon sokat veszekszem a szüleimmel és a barátommal, kezdek kikészülni.

2020. dec. 22. 00:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Társaságra lenne szükséged.

Jót tenne ha találkoznál a barátaiddal.

Kizökkentene ebből a fásultságból.

2020. dec. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem engedik a szülők. Nem igazán kivitelezhető emiatt.

Nem tettem semmit amúgy, csak szerintük nem kéne "csavarogjak".

2020. dec. 22. 00:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja ez a vírus para, részükről biztos.

Egy kis Magne+B6 vitamin segít

Beszéld meg anyukáddal.

Nem leszel ilyen sírós és dekoncentrált.

2020. dec. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy kiégtél abban amit csinálsz? Meg ahogy csinálod?

A tökéletesség hajszolása egy idő után tud okozni ilyesmi lelki állapotot. Erről beszélned kéne pszichológussal, hátha tud segíteni.

2020. dec. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%
22 évesen unom az egész életemet már 18 éves koromtól.
2020. dec. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!