Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt az, amitől megváltozot...

Mi volt az, amitől megváltozott az életre való tekinteted?

Figyelt kérdés
arra gondolok, hogy történt valami, ami teljesen megváltoztatta a véleményed mindenről
2020. dec. 23. 18:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Több haláleset a családomban, rövid idő alatt.
2020. dec. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Nálam is egy haláleset, de aztán rájöttem, hogy amire hosszú ideig "normaként" tekintettem, az csak a depresszió volt, amivel küzdöttem. De így a depresszióból kilábálva is mások lettek a nézeteim, mint előtte volt, szóval összességében ez nem változtat a tényen, hogy el kellett vesztenem hozzá valakit.
2020. dec. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

15 éve mentem hazafelé, minden rossz volt, már élni is alig akartam.

Volt nálam egy kis apró pont egy lottózó előtt mentem el.

Mondom magamban feladok egy szelvényt, ettől rosszabb már nem lesz.

másnap mikor megláttam az 5 számot amit kihúztak, két napig csak ittam utána.

Még egy napig olyan rosszul voltam hogy kikelni is alig tudtam az ágyból.

Utána igényeltem amit eltaláltam.

De már régen volt, megtudom erősíteni azt amit sokszor írnak, könnyen szerzett pénz könnyen megy el.

2020. dec. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Nekem az, hogy a jelenlegi barátom belépett az életembe, sokkal jobb ember lettem általa.
2020. dec. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Halálesetekkel való találkozás.
2020. dec. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Nálam is a halálesetek. Soha nem leszek már olyan felszabadultan boldog, mint ezek előtt voltam.. :(
2020. dec. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Hosszú, hosszú magány és a sok halál és szenvedés amit orvosként láttam. Az élet minden csak nem szép. Fiatalon még hittem benne, hogy van értelme a dolgoknak ma már nem.
2020. dec. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
74%
Rájöttem hogy nincs is olyan sok idő ezért az az érzés kerített be hogy tennem kellene valamit hogy fennmaradjon a nevem mert akkor jöttem rá hogy nem csak kevés idő van hanem csak egy esély van
2020. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
De az mért jó neked halálod után, ha fennmarad a neved? Nem kötekedni akarok, csak akkor már úgyis mindegy neked, nem érzekelsz belőle semmit, akkor meg..?
2020. dec. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
52%
Te szeretnél úgy meghalni hogy nem tettél semmit és nem volt értelme az életednek és amikor meghalsz pár év múlva ojan lesz mindha nem is léteztél volna? Én sem akarok közeledni csak kérdezem.
2020. dec. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!