Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a látható különbség a...

GallitsGáborCsaba kérdése:

Mi a látható különbség a kárpáti cigányok és az oláh cigányok között?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdésemet mai napon kiírtam a Facebook Profilomnál is,mivel 13 és fél-14 éves korom óta kapom és a leggyakrabban oláh cigány származású személyektől,hogy szerintük látszik rajtam a cigány származás és a Facebook oldalon egy Öregebb Cigány azt is megírta nekem,hogy szerinte látszik rajtam a kárpáti cigány származás,csak nem tudom ezeket mi alapján látják rajtam.

#oláh cigányok #oláh cigány #kárpáti cigány #kárpáti cigányok
2020. dec. 24. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

A fogalmazásod és a helyesírásod alapján egyáltalán nem tartanálak cigánynak.

:)

2020. dec. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezd meg oket,h mik a pontos ismertetojegyek.
2020. dec. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Küldesz képet magadról?
2020. dec. 25. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Mai értelemben kb semmi jelentősége nincs. Ápolsz bármilyen cigány szokást, használsz bármilyen kulturális elemet akármelyik cigány népcsoporttól? Még ha igen is, akkor is sokkal közelebb vagy a magyar kultúrához, mint a cigányhoz. Lényegtelen.
2020. dec. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és az első válaszolónak is szeretném jelezni,hogy a fogalmazásom és a helyes írásom azért is olyanok,mert az Édesanyám Büszke Kun-Magyarnak nevelt és erre is mindig figyeltem,egyébként aki szeretne látni engem a Facebook oldalon megtalálhat,mint Gallits Gábor mert a Csaba nevemet egy ideje nem írtam be,mert bár én mindig a Gábor nevemet használom sokan mégis Csabának neveztek engem és ez zavart,mert a Csaba nevemet csak a barátaim és kedves ismerőseim szólítottak,ezért gondoltam egyszerűbb lesz ha kiveszem a Csaba nevemet,akkor újra Gábornak fog hívni amikor a nevemet akarja használni és egyébként én a cigány hagyományok és szokások közül csak keveset ismerek és tartom,de ez szerintem ugyanolyan mint hogy bár zsidó őseim is vannak,de nincsen arról a részről kis tudásom és bár ezt szégyellem,de mivel ateista vagyok ezért szerintem senkit vagy senkit nem érdekel ez a dolog,legalábbis remélem ;-) :-) .
2020. dec. 25. 13:13
 6/11 A kérdező kommentje:
Rájöttem hogy hülye vagyok,hiszen az olyan hagyományokat és szokásokat ismerem és tartom is,hogy Romani Cigány Hagyomány és Szokás szerint a 10 évvel vagy idősebb férfiakat úgy kell Bátyámnak hívni,mint nagybátyámat és az idősebb nőket pedig nénémnek és gondoltam ezt így elmondom itt is :-)
2020. dec. 25. 14:48
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Ha tanulsz és lesz egy komoly végzettséged, akkor senkit sem fog érdekelni a származásod.
2020. dec. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én szívesen tanulnék újra,egyébként 33 éves vagyok és van egy személy és vagyonőri végzettségem,de rokkant lettem és kiderült,hogy egy ritka betegségben szenvedek és így nem tudom hova mehetnék el állásért és bevallom ez elszomorít,az eddigi legutolsó munkám őrként volt egy raktárban 2011.-ben.
2020. dec. 25. 16:18
 9/11 anonim ***** válasza:

Tanulj ki egy okj-s szakmát.

Utána meg csak olyan munkát vállaljál amit meg tudsz csinálni fizikailag.

2020. dec. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,a személy és vagyonőri végzettségem is okj-s volt,de jelenleg nem tudom hova tudnék elmenni olyan okj-s végzettséghez oktatást kapni,ami ugyanúgy a szívemhez közeli,mint a személy és vagyonőri oktatást,ráadásul ami képzési hely hozzám közeli helyen van,mert őrnek is a szomszéd kerületbe a XIII.kerületben jártam,pedig akkor még bot nélkül jártam és még nem volt az a gyóghyíthatatlan betegségem amiben szenvedek minden nap,de azért köszönöm szépen a javaslatot ;-) :-) .
2020. dec. 26. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!